Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Adwokat – Przemysław Kopko

Luty 5th, 2014
Adwokat - Przemysław Kopko

Nigdy nie wiadomo, kiedy niezbędna będzie pomoc adwokata. Na szczęście w Warszawie dostępni są specjaliści, którzy zapewniają profesjonalną pomoc niezależnie od trudności prowadzonej sprawy.

Adwokat Przemysław Kopko wyróżnia się obszerną wiedzą i umiejętnościami. Dzięki wielu sprawom, które prowadził, jest w stanie sobie poradzić nawet z najbardziej zawiłymi problemami prawnymi.

Przemysław Kopko to specjalista w dziedzinie prawa spadkowego, prawa rodzinnego oraz spraw karnych. Podejmuje się przede wszystkim prowadzeniem spraw w zakresie alimentów, rozwodów oraz spraw majątkowych. Poza tym oferuje także wsparcie w sprawach spadkowych, świadcząc usługi dla osób z Warszawy i okolic. Pomoc jest udzielana w Kancelarii adwokackiej w Warszawie, zdalnie w formie porady prawnej przez Internet lub przez telefon, a także w miejscu zamieszkania klienta lub w siedzibie firmy.

Kancelaria Adwokacka Przemysława Popko udziela porad prawnych oraz sporządza dokumenty procesowe, takie jak: pozew o rozwód, pozew o alimenty, pozew o separację, wniosek o podział majątku, odpowiedź na pozew, wniosek o ograniczenie władzy rodzicielskiej, wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem oraz zastrzeżenia do opinii Rodzinnego Ośrodka Diagnostycznego i Konsultacji. Przemysław Kopko oraz jego zespół oferuje pomoc prawną osobom pozwanym, powodom, a nawet wszystkim uczestnikom postępowania oraz wnioskodawcom.

Prawnik reprezentuje swoich klientów w sądzie w każdej sprawie rodzinnej. Odpowiada także za negocjacje z przeciwną stroną w procesie. Na pewno jest to kancelaria godna polecenia.


Ocena: 3/5 (5 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 209 (ostatnio: 02.05.2018 15:51:23)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 19.05.2016 10:21:22)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata