Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Barwniki do tworzyw sztucznych

wrzesień 13th, 2022
Barwniki do tworzyw sztucznych

Lifocolor to firma, która funkcjonuje na rynku europejskim już od 1988 roku. Oferuje swoim klientom najlepszej klasy koncentraty barwiące.

Kolory to fundament w przemyśle tworzyw sztucznych. Dlatego też zapotrzebowanie na koncentraty barwiące jest bardzo wysokie. Lifocolor jest znana z tego, że dopasowuje swoje produkty do oczekiwań indywidualnych klienta. Dlatego też jej oferta jest niezwykle szeroka, żeby zagwarantować, że każde zamówienie złożone do Lifocolor będzie zrealizowane zgodnie z wytycznymi.

Artykuły firmy są wykorzystywane w różnych branżach. Między innymi jest to sport i rekreacja, dom i ogród, automotive, opakowania, kosmetyki, zabawki, co więcej i produkty spożywcze. Każdy klient ma inne potrzeby, co zapewnia, że oferta firmy Lifocolor pełna jest nowości, które zawsze cechują się wysoką jakością i spełnią wręcz w najwyższym stopniu wymagające oczekiwania.

Choć główna lokal firmy zlokalizowana jest w Niemczech, w Polsce Lifocolor Farbplast funkcjonuje z Bydgoszczy. Zatrudnione są tam osoby z długoletnim doświadczeniem w branży, które kontynuują misję marki i starają się zagwarantować swoim klientom dostęp do najlepszych koncentratów barwiących. Propozycja jest bez ustanku poszerzana o nowe produkty, dzięki czemu staje się jeszcze to bardziej różnorodna. Lifocolor oferuje koncentraty barwiące w bardzo atrakcyjnych cenach, co sprawia, że korzystają z nich zarówno duże przedsiębiorstwa produkcyjne, jak i producenci z mniejszym budżetem. Wieloletnie doświadczenie i świetna jakość sprawiają, że gdy chodzi o rynek polimerów to Lifocolor jest bezsprzecznym liderem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata