Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Bohemia szkło

czerwiec 21st, 2014
Bohemia szkło

Produkty ze szkła , które pochodzą z hut Bohemia cały czas oczarowują odbiorców na całym świecie.Wyroby zrobione są ze szkłą kryształowego i dostępne jako Bohemia crystal glass. Bezspornie są eleganckie, są na prawdę dobrze wykonane, mają niesamowity image i są znakomicie przeźroczyste.Określenie Bohemia crystal to pojęcie powszechne. Warto wiedzieć, że kryje się pod nim wielu producentów.Wszyscy producenci mają własny skład wyrobów ze szkła, które zawierają kieliszki, long drinki, karafki, kryształy i patery. Obyczaj wytwarzania szkła w rejonie Bohemia jest niezmiernie wiekowy i sięga czasów średniowiecza. Przez wszystkie wieki wprawa fabrykacji i ozdabiania szkła była uszlachetniana.Obecnie jest to oczywiście ogromny wytwórca gustownego szkła.

Jedna z hut szkła para się w manualnym wytwarzaniu artykułów ze szkła.Znane są kieliszki ozdabiane złotem z serii Casperia.Manulana produkcja szkła jest dość męcząca i pracochłonna. Współcześnie to prawdziwa unikatowość jako że większość wytwarza się maszynowo.

Wziętym producentem jest huta o nazwie Crystalite Bohemia.Jedną z najbardziej lubianych kolekcji jest QUADRO, której istotę wyznaczają szklanki i karafka do whisky.Równie fascynujące serie to Safari Gold, Infinity, Orbit.Są też kolekcje kieliszków gładkie tudzież ozdabiane.

W groni największych producentów istnieje Crystalex Bohemia, wielka huta szkła, która robi po największej części kieliszki .Bezspornie dość znaną kolekcją jest Angela. Filigranowa nóżka i rozchylony przy górze kielich. Dostępna jest odmiana gładka oraz przeróżna seria z dekorem.Popularne i znane kolekcje tego fabrykanta to Claudia, Olivia, Victoria i wiele innych.Fabrykacją surowych artykułów z ołowianego szkła trudni się huta Bohemia Jihlava.W jej wytwórczości dominują asortymenty z karafką. To znaczy potężne szklanice i karafa. Dodatkowo są wazony, patery oraz świeczniki.Większość kolekcji jest stworzona z gładkiego szkła. Wiele utworzonych jest ze szkła z dekorem. Bohemia crystal to nader wysoka jakość . Renoma znana na całym świecie.Bardzo eleganckie szkło .Długa przeszłość i doskonałość wykonania przesądza o popularności. Artykuły Bohemia crystal glass było i jest pożądane i szanowane.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 47 (ostatnio: 05.09.2021 20:23:06)
  • yahoo: 19 (ostatnio: 25.01.2018 08:22:19)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata