Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Brykiet kominkowy ruf

Sierpień 19th, 2016
Brykiet kominkowy ruf

NOVA TRADE może zaoferować Państwu najwyższej jakości brykiet kominkowy, który bez zarzutu nadaje się zarówno do stosowania w kominkach, jak i również w piecach. Najpierw polecamy Państwu nasz brykiet RUF, który wykonany jest z czystej trociny brzozowej (70%) i z trociny sosnowej (30%). W sprzedaży mamy też brykiet kominkowy Pini Kay, który przeciwnie zaś zrealizowany jest z trociny dębowo-bukowej, cieszącej się w naszym kraju sporym zainteresowaniem.

Bardzo istotną wartością w naszej firmie jest zawsze zadowolenie klientów, dlatego też staramy się zawsze zaoferować im jak najlepsze artykuły w bardzo niskich cenach. Współpracujemy zarówno z klientami hurtowymi, jak i również też klientami detalicznymi. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Nova-trade współpracuje lecz i z krajowymi odbiorcami, ale też z wieloma klientami z zagranicy. Sprzedawaną przez nas biomasę dostarczamy też do sporej ilości elektrowni krajowych, co jest najlepszym potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.

Na naszej stronie internetowej nova-trade.com.pl mogą Państwo zostać poinformowanym poniekąd więcej o naszej firmie, sprawdzić aktualną propozycję i również taryfa i w specjalnej galerii przypatrzeć się niektóre z naszych produktów. Oferowany przez nas brykiet kominkowy pakowany jest zawsze w bardzo mocne worki 10 kg. Wszystkim klientom zapewniamy transport biomasy. Jeżeli nie wiedzą Państwo jaki brykiet wybrać z naszej rozległej propozycji sprzedażowej, to służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Skorzystaj z propozycji NOVA TRADE jeszcze w dzisiejszych czasach i również przekonaj się już sam, że to racja nasza firma proponuje najtańszy i również w największym stopniu ekonomiczny brykiet na rynku.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 02.07.2017 07:50:34)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 09.11.2016 13:46:30)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata