Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Burgery Łódź

Styczeń 2nd, 2017
Burgery Łódź

Dla Cochise Łódź najistotniejsze są wyborne, ogromne i świeże jedzenie, jakie podajemy w naszej knajpce. W związku z tym nasze burgery Łódź są dobre i duże – dokładnie takie, jakich chcą i łakną dobrzy Indianie i pewni Kowboje. Takiego kolorytu nie znajdziesz nigdzie indziej w mieście Łodź. Naszą „fajką pokoju” jest prawdziwie Indiański hamburger przyrządzony z najlepszego rodzaju, odpowiednio wybranej 100% wołowiny z rodzimymi bonusami i mega chrupką bułką przenną!

Ale ostrożnie – to wciąga! Jesteśmy przekonani, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To powrócisz znowu – po smak, wypoczynek i ten klimat!

Wprawdzie jest to jedno z kilku knajp serwujących posiłek na mapie miasta Łódź, to jednakże jest to miejsce wyjątkowe, bo związane z równie nadzwyczajną postacią. Imię Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się pamięć o mocarnym wodzu plemienia Apache, który dźwigał właśnie takie imię. To jego nieustępliwość, męstwo i poszanowanie tradycji zezwoliły na to, by autochtoniczne plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień uprawiać swoją cywilizację i tożsamość.Nie sposób nie zainspirować się tak znakomitym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on oczarowałby się kuchnią, którą mamy radość serwować pod szyldem nawiązującym do jego imienia. Niestety – nie możemy już zaprosić tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć apetycznym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Przybądź do Nas już dziś.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 23.09.2017 11:56:16)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 19.10.2017 11:37:37)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata