Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Detoks Kraków

Maj 7th, 2018
Detoks Kraków

Nałóg to niełatwy problem, z którym zmaga się ogromna część społeczeństwa. Multum osób nie mówi otwarcie o swoim problemie, skrywając go a także wstydząc się uzależnienia – na szczęście są wyspecjalizowane ośrodki, które mogą przywrócić życie takich osób do równowagi a także pomogą zacząć funkcjonowanie na nowo.

Nasz prywatny ośrodek uzależnień gwarantuje pomoc w dziedzinie leczenia uzależnień. Lekomania, problem z alkoholem, czy uzależnienie od narkotyków to zagadnienia, z którymi jesteśmy sobie w stanie poradzić dzięki odpowiedniej terapii a także indywidualnej pracy z każdym naszym pacjentem.

Gwarantujemy profesjonalnie przeprowadzony detoks, to znaczy odtruwanie organizmu. W czasie detoksu pacjenta proponujemy stałą pomoc medyczną a także opiekę lekarza, wystawiamy zwolnienia L4 na czas pobytu pacjentów w naszym ośrodku. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest anonimowość dla naszych pacjentów – w toku pobytu w ośrodku leczenia uzależnień dajemy gwarancję pełnej anonimowości a także staramy się włączyć w leczenie uzależnień także członków rodziny naszych pacjentów. Za sprawą tego nasze sposoby leczenia a także detoksu są w stanie zdobyć wysoką efektywność, a pacjenci odstawiają środki uzależniające, z pełną świadomością ich szkodliwości.

Zapewniamy osobom uzależnionym indywidualny plan terapii, udział w zajęciach grupowych a także kursy zapobiegające nawrotom uzależnień. Uczymy konstruktywnych metod walki z uzależnieniem, dzięki czemu po terapii w naszym ośrodku pacjenci mogą zacząć nowe życie, w którym nie są obecne uzależnienia a także nie dzielą ich z członkami rodziny, którzy wcześniej byli osobami współuzależnionymi. Wysoka efektywność terapii, doświadczona załoga a także indywidualne podejście do pacjenta to cechy, które charakteryzują nasz ośrodek.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 05.02.2019 16:52:15)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata