Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Dobry sklep snowboardowy – jak znaleźć?

wrzesień 22nd, 2013
Dobry sklep snowboardowy - jak znaleźć?

Choć za oknem w dalszym ciągu mamy upały, nieubłaganie nadchodzi sezon zimowy. Osoby, które poważnie myślą o nowym sezonie już w tej chwili rozglądają się za sprzętem na nadchodzący sezon – może to być nowa deska snowboardowa, wiązania czy też np. rękawiczki. Doświadczeni riderzy z reguły wybrali już swój „ulubiony” sklep snowboardowy, z którego oferty korzystają od bardzo dawna. Co jednakże powinny uczynić osoby „nowe” w temacie jeżdżenia na desce? Jak wypatrzyć dobry sklep snowboardowy?

Firmowe deski snowboardowe – wyznacznik jakości?

Na nasze nieszczęście samo posiadanie przez sklep w ofercie markowego sprzętu nie przesądza o tym, czy sam sklep może zasługiwać na tytuł godnego polecenia. Bezsprzecznie – oferta ma znaczenie, bo firmy renomowane – Signal Snowboards, Never Summer czy GNU nie wchodzą nazbyt często do marnych punktów, umiejscowionych w Wygwizdowie, jednak ważniejsza od asortymentu proponowanego przez sklep jest dobra obsługa klienta. To kompetencja sprzedawcy jest najistotniejszym czynnikiem determinującym o tym, czy dane miejsce zasługuję na tytuł „dobrego” czy też nie.

Cena nie jest najważniejsza?

Bezsprzecznie, cena to jeden z podstawowych kryteriów który rozważamy przy wybieraniu konkretnego sklepu ze snowboardem, niemniej należałoby pamiętać o fakcie, że za dobrą obsługę warto dopłacić. Dobra obsługa może nas ocalić przed istotnymi błędami – kupnem zbyt krótkiej lub zbyt twardej deski, niewłaściwego numeru buta czy też też zwyczajnie – nieodpowiedniego modelu dechy snowboardowej.

Wskazane jest przy tym brać pod uwagę, że gros sklepów ze snowboardem zdaje sobie sprawę, że produkt który jest na sklepie musi być wyprzedany, co skutkuje tym, że sprzedający często zgadzają się negocjacje cenowe, często proponując rabaty sięgające kilkudziesięciu procent kwoty standardowej.

Co powinien mieć w ofercie sklep ze snowboardem?

Ten akapit wydaje się może absurdalny, jednakże jest istotny. W ofercie solidnego sklepu powinniśmy odnaleźć przede wszystkim artykuły z różnych grup cenowych – w przypadku snowboardów w ofercie winny być dostępne tak produkty firm budżetowych (np. Raven Snowboards) jak i z górnej półki (GNU czy Never Summer).

Jeśli chodzi o ofertę produktów które powinny być osiągalne w sklepie snowboardowym, to poza deskami snowboardowymi nie powinno w nim brakować towarów takich jak:

Świetną sprawą jest, jeżeli wybrany przez nas sklep, prowadzi również swój e-sklep lub inną stronę, w której opisuje osiągalny na miejscu towar.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 25 (ostatnio: 30.03.2021 18:21:21)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 07.12.2016 23:47:30)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata