Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Doradztwo podatkowe

Październik 6th, 2016
Doradztwo podatkowe

Firma Proxima-doradztwopodatkowe.pl to kompetentna kancelaria doradztwa podatkowego. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Nowym Sączu. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, za sprawą czego zyskujesz pewność, że świadczone przez nas usługi znajdują się na najwyższym poziomie. W ramach naszych usług świadczymy profesjonalne doradztwo podatkowe a oprócz tego postępowanie podatkowe.
Porady podatkowe są przekazywane w zrozumiałym dla klienta języku. Załatwiamy wszelkie formalności w zakresie dokumentacji, ewidencji a oprócz tego rozliczania podatków. Oprócz tego prowadzimy biuro rachunkowe, i świadczymy usługę zastępstwa prawnego w sporach sądowych a oprócz tego arbitrażu.
Realizujemy pomoc prawną, specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorstw a oprócz tego spółek. Gwarantujemy pełne wsparcie w zakresie Bezpieczeństwa a oprócz tego Higieny Pracy a oprócz tego Ochrony Przeciwpożarowej. Wykonujemy audyty finansowe (tzw. rewizje finansowe) w celu potwierdzenia rzetelności a oprócz tego jasności sytuacji majątkowej w przedsiębiorstwie.
Wykonujemy także audyty podatkowe, oznacza to analizy strategii finansowych w firmie. W skład naszej oferty wchodzi także audyt kadry a oprócz tego płac, który pomaga przedsiębiorcom zoptymalizować politykę personalną. Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów. Posiadamy bogate doświadczenie a oprócz tego szeroką wiedzę. Do każdego klienta podchodzimy w sposób subiektywny, iżby zagwarantować mu, jak najlepszą obsługę. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak a oprócz tego klientów indywidualnych. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą mailową bądź telefoniczną, a odpowiemy na każde Twoje pytanie a oprócz tego udzielimy Ci istotnych informacji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 01.12.2017 12:16:38)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 28.07.2017 10:25:27)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata