Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Działki inwestycyjne

Marzec 14th, 2017
Działki inwestycyjne

Łódzka SSE to obszar wydzielony na obszarze woj łódzkiego, mazowieckiego a także wielkopolskiego. Przeszło półtora tys. hektarów terenu objętych specjalnymi ulgami podatkowymi i atrakcyjna lokalizacja w centrum Europy sprawiają, że jest to rewelacyjny wybór dla inwestorów. Na obszarze Strefy od lat z powodzeniem powstają mieszkania deweloperskie, biura na wynajem oraz hale produkcyjne, a wszystko to przy minimum kosztów i zachowaniu najmniejszego możliwego ryzyka inwestycji.

Każdy wkład finansowy na obszarze ŁSSE jest objęty pomocą publiczną. Pomoc taka, przyznawana w formie zwolnienia z podatku dochodowego, przysługuje z tytułu inwestycji w infrastrukturę, lecz także dla każdego przedsiębiorcy, który tworzy nowe miejsca pracy. Na dodatek, w niektórych przypadkach, istnieje możliwość zwolnienia z podatku od nieruchomości. Chcemy wspierać małe a także średnie firmy, toteż nich przewidziane są największe ulgi.

Pomoc publiczna Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej nie kończy się wprawdzie na ulgach podatkowych. Pracownicy Strefy pomagają też w sporządzaniu wniosków o podłączenie mediów, takich jak gaz czy elektryczność, i w kontaktach z zarządcami tychże sieci. Do tego, w ramach działania Strefy funkcjonuje program Partner, obejmujący duży zakres rzetelnych a także sprawdzonych partnerów biznesowych, których obecność okazuje się przydatna na każdym etapie prowadzenia inwestycji, od projektów technicznych, przez budowę a także nadzór, aż po rekrutację pracowników a także doradztwo finansowe.

Dzięki wyjątkowym warunkom, jakie oferuje inwestorom Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, mogą oni być pewni swoich inwestycji jak nigdy dotąd. Dzięki ulgom podatkowym a także doradztwu finansowemu ryzyko spada do minimum, a dogodna lokalizacja a także rozbudowana sieć komunikacyjna ułatwiają prowadzenie inwestycji.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 09.02.2018 18:10:23)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata