Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Dzwonek Gwiazdora

marzec 18th, 2022
Dzwonek Gwiazdora

O ile poszukujesz realistycznego stroju na Mikołajki bądź Boże Narodzenie, to świetny kostium znajdziesz na santaclaus.com.pl. Warto też dodać, że ubranie świętego Mikołaja realizowany jest z materiału, który idealnie dopasowuje się do każdej figury. Warto też dodać, że strój ten składa się aż z osiemnastu elementów, jak też są to:

– pasek z klamrą,

– rękawiczki,

– okulary,

– dzwoneczek świętego Mikołaja,

– worek na prezenty,

– włosy i broda,

– brzuch świętego Mikołaja,

– czapka,

– spodnie.

Przyzwoicie jest też dodać, że buty świętego Mikołaja są oferowane od rozmiaru 42 do rozmiaru 46. Powinno się pamiętać, że za sprawą tego, że jest dostępny sztuczny brzuch, to każdy mężczyzna może przebrać się za Mikołaja. Kostium świętego Mikołaja to także pastorał, którym podpiera się Mikołaj. Pastorał jest w kolorze złotym, który świetnie pasuje do całości stroju. Długość pastorału wynosi 178 centymetrów, co sprawia, że idealnie pasuje do mężczyzn różnego wzrostu. W tej stylizacji Mikołaja nie może także zabraknąć nakładek na buty a oprócz tego rózgi, która jest elementem tradycji.

Warto dodać, że worek na prezenty jest wykonany z materiału, który jest odporny na ciężary a także co ważne, to można go prać w pralce. Worek nie posiada ściągacza, dzięki czemu można migiem a także praktycznie włożyć, jak a także wyciągnąć prezenty. W komplecie jest też dostępny kubrak świętego Mikołaja, który jest w rozmiarze uniwersalnym. Natomiast spodnie są wykonane z grubego a także puszystego czerwonego materiału. Warto też wspomnieć, że spodnie te posiadają gumkę, dzięki czemu mogą być w uniwersalnym rozmiarze.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata