Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Fotograf ślubny Tychy – wskazówki jak wybrać najlepszego

Kwiecień 26th, 2017
Fotograf ślubny Tychy - wskazówki jak wybrać najlepszego

Fotograf ślubny Tychy Sandra i Kuba to nowoczesne zdjęcia weselne.

Fotografia ślubna Tychy

Jeżeli potrzebujecie osoby, która zrealizuje zdjęcia z waszego ślubu to z paru argumentów możemy polecić swoje usługi.

Po pierwsze, pracujemy już kilka sezonów w branży fotograficznej, dzięki czemu możecie być pewni, że wasze wesele zostanie całkowicie ud komentowany. A wszystkie kluczowej ujęcia znajdą się w albumach, które również drukujemy w ramach swojej ofert.

Dysponujemy rónież dokumenty pozwalające do wykonywania foto reportażu w obiektach sakralnych.

Kolejnym powodem jest charakter naszych fotografii. Chcemy, żeby każde pokazywało niepowtarzalny specyfikę danego miejsca oraz osób, którzy tamwystępują. Dążymy do tego, żeby kadry były, zupełnie spontaniczne. Zupełnie rzadko zapraszamy do wykonania planowanych zdjęć. Chociaż przyznamy, zdarza się, że takie ujęcia realizujemy. Najczęściej są to ujęcia robione jako zdjęcia wspólne. Są one wyjątkowo ważną wspomnieniem z tego dnia.

Jeszcze jednym argumentem jest nasz sposób pracy. W obiekcie sakralnym bardzo mało stosujemy lampy błysków, które zazwyczaj sprawia, że zdjęcia wyglądają bardzo nienaturalnie. Tym niemniej w trakcie zabawy weselnej stosowanie lamp błyskowych uzależnione jest od warunków. Gdy sala weselna jest ciemna to w miarę systematycznie używamy dodatkowe światło. Natomiast, kiedy karczma jest bardzo jasna. To wtedy staramy się niwelowanie nienaturalnych punktów światła. Dążymy do jak najbardziej naturalnej fotografii ślubnej.

Jeżeli zastanawiacie się gdzie wykonać wasz plener ślubny, to jesteśmy w stanie polecić bardzo wiele zachwycających lokalizacji. Może to być chociażby Nikiszowiec albo nowoczesne otoczenie Centrum Kongresowego z ciekawą architekturą.

Gdzie jeszcze jest możliwość wykonania ciekawych zdjęć ślubnych? Dla nas najciekawszym na pewno miejscem jest po prostu natura. Tam możemy zrobić ujęcia, które cenimy. Zdjęcia można zrobić niemal o każdej porze roku. Najczęściej jest to lata ale bardzo polecamy sesje w zimie. Wtedy nawet najbanalniejszy kadr nabiera niezwykłości. Jeżeli trafimy na odpowiednią pogodę czyli słońce to możemy liczyć na bajkowe ujęcia. Z pewnością można rozważyć nad sesją w tej niebywałej porze roku.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 12.11.2017 18:54:09)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata