Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Frezowanie CNC Wrocław

Sierpień 12th, 2016
Frezowanie CNC Wrocław

Przedsiębiorstwo Metalimpex od przeszło trzydziestu lat aktywnie istnieje na polskim rynku, co dało jej możliwość stać się liderem w branży usług z zakresu ślusarstwa, obróbki metali a także spawania. Flagowym punktem prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa jest przede wszystkim obróbka stali nierdzewnej, w której to przodujemy pośród polskich firm. Wieloletnie doświadczenie a oprócz tego ambitne postępowanie do pracy sprawia, iż nasze usługi za każdym razem wykonywane są ściśle a także całkowicie profesjonalnie. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na jakość a oprócz tego terminowość, ażeby do granic możliwości dopiąć celu oczekiwania naszych klientów.

Przez wiele lat naszej działalności daliśmy radę stworzyć rozbudowane, najlepszej jakości baza sprzętowe umożliwiające podjęcie różnorakich, nawet najtrudniejszych zleceń. W naszej firmie posiadamy w tym także centra obróbcze, szlifierki do wałów, otworów czy płaszczyzn, tokarki uniwersalne tudzież automaty tokarskie CNC. Ponadto, współpracujemy z kilkoma uznanymi firmami na obszarze całej Polski, ażeby zagwarantować naszym klientom możliwie najwyższą jakość świadczonych usług.

Propozycja naszej firmy skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak a oprócz tego biznesowego. Sporą wydział bazy współpracujących z nami klientów stanowią przedstawiciele gospodarstw rolnych, dla których mamy przygotowany bardzo najrozmaitszy wachlarz usług (trudnimy się miedzy innymi produkcją pomp zasilających do ciągników). Na dodatek, specjalizujemy się również w produkcji części a oprócz tego układów hamulcowych do samochodów, złączy hydraulicznych, elementów a oprócz tego podzespołów do produkcji urządzeń w przemyśle spożywczym, jak również komponentów a oprócz tego maszyn robionych na zamówienie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 11.06.2018 20:48:52)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 04.09.2016 02:45:08)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata