Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Gaz pieprzowy

Wrzesień 28th, 2016
Gaz pieprzowy

Czy chcesz poczuć się bezpieczniej gdziekolwiek jesteś? Często wracasz do domu późnymi wieczorami i boisz się, że przypuszczalnie spotkać Cię coś nieprzyjemnego? O ile tak idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie gaz pieprzowy!

Nasze przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 2015r., wprawdzie wcześniejsze doświadczenie i zaufanie naszych klientów zdobyliśmy w serwisie allegro.

W naszej propozycji znajdą Państwo gaz pieprzowy w 2 rodzajach:

-gaz defensywny rodzaju CO zawierający kapsaicynem który jest w pełni skuteczny, gdy zostanie naniesiony bezpośrednio na twarz i oczy napastnika,

-gaz pieprzowy rodzaju SC CN obejmujący środek, który odparowuje. Gaz taki po naniesieniu go na ubranie powoduje odparowanie i podrażnienie przeciwnika.

Pożądane byłoby zauważyć, że gaz defensywny jest efektywny zawsze, niezależnie od odczuwania progu bólu osoby atakującej.

Sprzedajemy także paralizatory, które są skuteczną formą zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa. Dzięki nim na sposób efektywny obezwładnią i unieszkodliwią Państwo napastnika

W naszym asortymencie znajduje się także gaz na psy, który po użyciu spowoduje silne podrażnienie śluzówki zwierzęcia, co będzie skutkowało tym, że pies przy bezpośrednim kontakcie niewątpliwie zaprzestanie ataku.

Jeśli, wiec poszukują Państwo skutecznej formy zadbania o bezpieczeństwo, koniecznie powinniście zaznajomić się z naszą propozycją! Nasze produkty są pełni legalne i skuteczne oraz na początek posiadają konkurencyjną na rynku cenę! Z naszych usług skorzystało natychmiast wielu klientów i każdy z nich wypowiada się o nas tylko w samych superlatywach! Dołącz do nich również i Ty, a przekonasz się, że antynapastnik.pl to najlepszy sklep internetowy oferujący produkty do samoobrony!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 04.05.2018 21:31:42)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 08.02.2018 13:48:47)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata