Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Hotel dla kotów małopolska

Kwiecień 19th, 2018
Hotel dla kotów małopolska

Czy słyszałeś o kociej krainie? O miejscu, gdzie Twój zwierzaka będzie wracał z ochotą? Jest takie miejsce, gdzie w ciągu wyjazdu na narty możesz swojego zwierzaka u nas zostawić. My wiemy, że koty nie lubią zjeżdżać ze stoku gór, wolą pić mleko a także bawić się w naszej arkadii.

Hotel dla zwierząt został tak zaprojektowany, że wczasy w Ciechocinku się chowają. U nas zwierzaki mają zapewnioną godziwą opiekę. Istotne jest żeby w ciągu twojego wyjazdu, Twój kot był w bezpiecznym miejscu. Stawiamy na bezpieczeństwo i również dobrą opiekę.

Szukaj luksusu nie tylko dla siebie. Zafunduj „Kleopatrze” solidny wypoczynek. Spa należy się również zwierzakowi. Pod okiem naszych specjalistów beniaminek będzie miał zapewniony standard.

Kraina mlekiem a także miodem płynąca? Tak to jedynie u nas, ale ostrzegamy mamy wymagania, ludzi nie obsługujemy! Jeżeli planujesz wycieczkę a także z różnych względów nie możesz zabrać ze sobą swojego towarzysza życia, to zapewnij mu godną opiekę. Dajemy nasze słowo, że twoje oczko w głowie będzie miało u nas fajowsko.

Nasi specjaliści to personel porządnie wykształcona, mająca odpowiednie kwalifikacje i również predyspozycje notabene żeby móc sprawować opiekę. Naszych pracowników charakteryzuje w szczególności empatia, odpowiedzialność, szybkość reagowania i również samodzielność. To są cechy, które każdy sumienny opiekun powinien posiadać.

Zapewnij wczasy nie tylko sobie, zwierzak też zasługuje na najlepsze. Hotel dla zwierząt dziś brzmi dumnie a także odpowiedzialnie. To przed chwilą jest to miejsce, gdzie powinny wyszukać się zwierzęta w ciągu nieobecności swoich właścicieli. Wypocznij w poczuciu, że Twój zwierzak również odpoczywa.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 10.03.2019 18:27:17)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata