Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Inspektor nadzoru

Marzec 15th, 2017
Inspektor nadzoru

M.A.D. już od przeszło dwóch dekad kompleksowo realizuje oraz obsługuje wszelkie większe inwestycje a oprócz tego projekty budowlane.

Nasze biuro rozwijając się niezmiennie od założenia w 1990 roku dotarło do punktu, w którym pokaźne a oprócz tego rosnące z dnia na dzień portfolio stanowi atut nie do zbicia – skorzystanie z usług M.A.D. równe jest gwarancji powodzenia danego projektu.

W asortymencie usług biura znaleźć można w zasadzie prawie że każdy element, niezbędny do sprawnego przeprowadzenia inwestycji od jej początku do końca.

Analizy przedinwestycyjne, sprawny proces projektowania, pomoc w wyborze wykonawcy, nadzór inwestycyjny albo uzyskanie pozwolenia na użytkowanie – M.A.D. dysponuje szeroką gamą specjalistów w każdej z tych drobnych, lecz nieco istotnych w kontekście całości dziedzin. W gronie osób związanych z biurem niełatwo jest znaleźć fachowców, tj. profesjonalny kierownik projektu, zapewniający sprawną obsługę każdego powstającego budynku niezależnie od jego rodzaju a oprócz tego przeznaczenia.

Biuro trudni się natomiast również tymi obecnie zrealizowanymi projektami, w świetle obowiązujących przepisów wymagającymi prowadzenia KOB (Książki Obiektu Budowlanego), i regularnego przeprowadzania kontroli stanu technicznego. Doświadczenie, jakim dysponuje biuro M.A.D., powoduje że różnicy nie stanowi żaden z czynników, które mogłyby wpłynąć na realizację zadania przez przedsiębiorstwa konkurencyjne.

Powinno się postawić na lata praktyki a oprócz tego szeroką gamę usług, obejmującą wszystkie najdrobniejsze czynności. W dziedzinie projektów budowlanych biuro M.A.D. stanowi definicję kompleksowości.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 04.05.2018 15:21:46)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata