Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Internetowy sklep z kawą

Listopad 24th, 2017
Internetowy sklep z kawą

Zapoczątkowanie dnia od doskonałej kawy jest dla wielu spośród nas zbawienne. Poniektórzy wręcz nie wyobrażają sobie dnia bez jej zapachu unoszącego się w pokoju przed pójściem do pracy. Ci właśnie jacy ją już zaczęli przy swym biureczku przed laptopem zaczynają działać dopiero po jej łyku. Pierwsi decyzją zwyczajną sklepową, taką z półki, tradycyjną, niewyróżniającą się, ale dającą dużo energii oraz sił do życia. Drudzy natomiast jako znawcy, wymagają poczuć świeżości i ponętny zapach wodzącego za ich nos, coś nowego, nietuzinkowego z najdalszego zakamarka świata. Jak opisywała Nora Roberts (amerykańska pisarka, będąca na rynku wydawniczym od wielu lat gdyż aż do 1981 roku) w „Sanktuarium” – „Można podbić cały świat , przepłynąć wszystkie oceany, uwieść najpiękniejsze kobiety, ale dopiero po kawie. Życie ma urok i sens, ale tylko po kawie”. Czyż to nie autentyczne oraz trafiające bezpośrednio do Ciebie drogi odbiorco, są te słówka? Czy też to dokładnie nie o Tobie wypisywała ona i teraz piszemy my? Wspaniała puenta na dobry początek dzionka. Niech ten zacznie się od kawusi świeżej, o silnym zapachu rozchodzącym się po całym mieszkaniu, bez jakiej wszakże nie umielibyśmy żyć.

Z myślą o właśnie tych drugich zaistniał sklep z palarnią świeżej kawusi o nazwie Blue Orca Coffe. Chociaż pochodzą z Annopola – woj. lubelskie, sprzedaż de facto wykonywana jest w Warszawie. Rynkiem zbytu jest cała Polska. Skład tworzą wielbiciele, którzy najodpowiedniejszą kawę odkrywają niekoniecznie w własnym zaciszu, ale w kawiarni za rogiem. Trzyma ich jedno – sympatia do kawusi, jaką chcą przekazać i przekazują z wielkim polotem swoim usatysfakcjonowanym nabywcom. Są profesjonalistami, jacy twierdzą, iż każda kawa to rożny wymiar, różny smak, uchwycony moment, krajobraz z oddalonego końca globu przemawiający nowiutkim niezwykłym doznaniem.

Pod adresem https://www.blueorcacoffee.pl/ – odkryjemy prawdziwą bazę informacji o kawach oraz historii firmy, sklepu bądź palarni. Każdy nawet najdrobniejszy element – w tym słynny piec, który właściciele wybierali z kilku dostępnych na rynku – musiał spełnić spore oczekiwania, dzięki którym niepowtarzalność smaku kawy mogą przekazać w sposób indywidualny. Kawusia ma smakować nie tylko im, ale przede wszystkim klientom, wśród jakich są zarówno testerzy, koneserzy, znawcy, jak również osoby, jakie łyk kawy biorą po raz pierwszy. To właśnie z myślą o nich powstają panele sensoryczne, jakie mają za zadanie zaczerpnąć z kawusi to co najciekawsze w jej aromacie. Od profilu palenia, zależy wszakże dużo. Co atrakcyjne oraz może poszczególnych zdumieć – palarnia stawia na regularny smak o każdej porze roku, oznacza to iż dokładnie realizowany monitoring palenia ma za zadanie przekazać taki sam smak kawy w lipcu oraz w listopadzie. Chociaż dla „typowego Kowalskiego” może się to wydawać co najmniej niewiarygodne, dla miłośników jest to ogromnie istotny element calutkiej układanki kawowej – począwszy od zbioru kawy na Plantacji, przez szybki oraz świeży jej transport, doskonałe wypalenie w naszej palarni, aż po zlecenie oraz natychmiastową dostawę. Czas tenże musi być jak najkrótszy także z tegoż względu, aby kawa mogła zachować swoje walory smakowe, oryginalność i unikalność. Zapach kawusi unoszący się w zaciszu twojego domu podczas czytania ukochanej lektury czy oglądania filmu to okres w którym możecie się nią delektować i spożywać. Każdy jej łyk niech stawia was przed krajobrazem, jaki wam przypomina oraz przywodzi na myśl. Niechże to będą minuty wspaniałe, jakże nietrwałe, promieniujące razem z zapachem.

Kawusie kupione w sklepie internetowym dostarczane są w ciągu dwudziestu czterech godzin od zamówienia. Ciekawą alternatywą jest nieodpłatna wysyłka powyżej 100zł. Stawki kaw wahają się od 29zł za 250g kawusi pochodzącej z ameryki południowej, aż do 55 złotych za kawę 250 gram z Afryki. Potrzeba zwrócić swoją uwagę, na opis każdej z kaw stworzony indywidualnie do jakiejkolwiek z nich. Na stronie produktu znajdziemy również informacje dotyczące pochodzenia kawusi, rodzaju, kwasowości czy nut smakowych. Bardzo istotne są również opinie, ułatwiające nam podjęcie decyzji o zakupie. Oznacza to, że sklep jest pewny, a klienci angażujący się w ich dawanie budują bezpieczeństwo oraz rozpoznawalność firmy. Oprócz nabywców indywidualnych Blue Orca Coffe stawia także na współpracę z firmami – pensjonatami, restauracjami czy kawiarniami. Ofertę kierujemy do wszystkich tychże, którzy smakiem kawy się fascynują oraz chcą odkrywać każde jej ziarnko.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 16.04.2018 19:27:29)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata