Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Konwersacje angielski online

Listopad 17th, 2017
Konwersacje angielski online

Język angielski to jeden z najpopularniejszych języków, którymi posługują się ludzie, prawie że w każdym krańcu świata. Jego znajomość otwiera nam nowe możliwości, pomaga w karierze, ułatwia życie towarzyskie.

Różnorodne GRUPY WIEKOWE

Nauka angielskiego możliwa jest w zasadzie w każdym wieku, o czym można się przekonać w szkole Speaking House.

Proponujemy kursy dla dzieci, młodzieży a oprócz tego dorosłych. Nasze lekcje skupiają się na praktycznym zastosowaniu języka w życiu codziennym. Pomagają one przełamać barierę językową, poznać nowe zwroty a oprócz tego zasady gramatyczne. Mnogość przeprowadzanych konwersacji pomaga w osiągnięciu płynności językowej.

BUSINESS ENGLISH

W naszej szkole językowej organizujemy również zajęcia z Business English. Język biznesowy, nieraz wykorzystywany na co dzień w pracy, nieco różni się od codziennej konwersacji ze znajomymi.

W trakcie kursu przedstawimy różnice pośród językiem formalnym a oprócz tego nieformalnym, nauczymy biznesowych zwrotów a oprócz tego dodamy pewności siebie w ciągu oficjalnych spotkań.

KURSY INDYWIDUALNE

Nasza oferta to nie tylko popołudniowe kursy grupowe. Osobom z niestandardowymi godzinami pracy proponujemy kursy indywidualne. To świetny sposób na podszkolenie języka, przygotowanie się do egzaminu lub rozmowy o pracę. Poziom zajęć a oprócz tego tempo dopasowane są pod jednego kursanta, wobec tego efekty nauki widać naprawdę ekspresowo!

Oferta DLA FIRM

Wiele przedsiębiorstw a oprócz tego korporacji zdaje sobie sprawę, że nauka angielskiego pośród pracowników jest niezwykle ważna, wobec tego zachęcamy do kontaktu firmy, którym zależy na poprawie jakości języka angielskiego.

Oferujemy lekcje w siedzibie firmy, które położą nacisk na komunikację zarówno formalną, jak a oprócz tego nieformalną. Nauczymy pracowników jak rozmawiać z klientem a oprócz tego w jaki sposób odpisywać poprawnie na korespondencję.

Czekamy na Ciebie!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 07.02.2019 00:17:17)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata