Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Konwertery antenowe

Maj 12th, 2016
Konwertery antenowe

Przedsiębiorstwo Goldex funkcjonuje od wielu lat na rynku. Posiada niemałe doświadczenie w branży a oprócz tego proponuje w sprzedaży doskonałej klasy narzędzia znanych a oprócz tego cenionych wytwórców. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, konwerterów, tunerów, modemów a oprócz tego niezbędnych akcesoriów.

Jedną z propozycji są przystępne cenowo stojaki antenowe różnego typu, dobierane do klienta w zależności od indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 wytwarzany jest ze stali nierdzewnej a oprócz tego ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 4cm. Natomiast oferowany stojak L-400 jest nieco dłuższy za to posiada takie same parametry co poprzednik. Trzecim jest proponowany w kolorze czarnym elegancki stojak przyścienny. Kolejnym a oprócz tego ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową gwarantującą stabilne mocowanie.

W całości zrobiony jest ze stali a oprócz tego ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed odziaływaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten towar jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje trwałość a oprócz tego niezawodność produktu. Potwierdza spełnienie wszystkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności a oprócz tego wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe proponowane przez firmę Goldex spełniają niezbędne normy a oprócz tego standardy. Wykonywane są z najlepszej klasy materiałów co gwarantuje trwałość produktu przez co niemiara lat. Implementacja najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny a oprócz tego zaproponować towar o doskonałej klasy. Specjalna pomysł sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 18.03.2018 09:36:37)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata