Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Kurs instruktor pilates

styczeń 6th, 2023
Kurs instruktor pilates

Szukasz aktywności, która wzmocni Twoje ciało, wyrzeźbi sylwetkę oraz poprawi postawę? Wypróbuj pilates, który zapewni równowagę nie tylko ciała, ale również umysłu. Zachęcamy do Akademii Diamond Pilates, w której organizujemy kurs na różnych poziomach zaawansowania i szkolenia, warsztaty oraz kursy dla instruktorów. Stacjonarnie działamy w Warszawie, ale prowadzimy również kurs online, indywidualnie oraz w grupach. Nasza kadra to certyfikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Lekcje indywidualne oraz grupowe

Lekcje indywidualne to możliwość precyzyjnego dopasowania ćwiczeń do potrzeb oraz siła uczestnika. Instruktor, poświęcając czas zajęć tylko jednej osobie, jest w stanie skupić całą uwagę na precyzyjnym wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń oraz wyłapaniu ewentualnych błędów. Sesje indywidualne polecamy osobom początkującym, jak oraz zaawansowanym. Lekcje grupowe to spotkania w małych trzyosobowych grupach, pozwalających uczestnikom miewać się komfortowo a nauczycielom skupić na pracy swoich podopiecznych.

Szkolenia oraz warsztaty

W naszej propozycji mamy kompleksowe szkolenia, których ukończenie umożliwia na samodzielne prowadzenie zajęć w roli instruktora. Kurs składa się z dwóch stopni zaawansowania a każdy z nich z kilku ciekawych modułów przygotowujących przyszłych instruktorów do pracy z klientem. Organizujemy również warsztaty, w trakcie których uczestnicy doskonalą swoją technikę, otrzymują cenne wskazówki oraz spędzają czas w miłej atmosferze. Zachęcamy wszystkich chętnych do zaznajomienia się z naszą propozycją oraz rozpoczęcia swojej przygody z ćwiczeniami pilates.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata