Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Kursy masażu SPA

czerwiec 13th, 2021
Kursy masażu SPA

Bio-Mas to miejsce, gdzie możecie zdobyć wykształcenie w obszarze masażu. Skoro interesuje Was ta tematyka i czujecie się z nią dobrze, to koniecznie zgłoście się do nas na szkoleń. Mamy szczególnie bogatą ofertę, stąd możecie być pewni tego, iż coś na pewno u nas dla siebie odnajdziecie. Kursy organizowane są w małych, klimatycznych grupach od 4 do 6 osób. To dzięki temu osoba prowadząca szkolenie jest w stanie przeznaczyć dużo czasu uczestnikom, lepiej przygotowując ich do wykonywania poszczególnych rodzai masażu.
Szkoła masażu ma swoją siedzibę w Kielcach. Z naszych usług czerpią nie wyłącznie mieszkańcy miasta, lecz również osoby, które przyjeżdżają do nas z okolic Kielc. Dziękujemy za obdarzone zaufanie. Dbamy o to, aby każda osoba mogła wynieść od nas potrzebne informacje, a co najważniejsze umiejętności. Na naszej liście szkoleń znajdują się innowacyjne metody masażu SPA, masaż w zabiegach SPA, masaż gorącą czekoladą, miodowy masaż rosyjski, kurs masażu balijskiego, masaż bambusem, kurs masażu lomi lomi, zaś jeszcze wiele innych.
Przekonajcie się sami, iż zawsze odszukacie się pod opieką wykwalifikowanej kadry. Przeszkoliliśmy już kilkaset osób, które teraz są w stanie samodzielnie wykonywać poszczególne zabiegi.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata