Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Listwy podparepetowe

Styczeń 8th, 2017
Listwy podparepetowe

Historia naszej firmy sięga 2003 roku. Już od nie całkiem 15 lat staramy się łączyć stosowanie tworzyw sztucznych z ekologią. Tworząc swoje towary wykorzystujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które są poddawane procesowi odzysku.

Jesteśmy największym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego rodzaju. Materiał poddany odzyskowi sprzedajemy także jako regranulat PVC producentom parapetów, profili okiennych, grodzic i innego rodzaju wyrobów stosujących ten tworzywo. Nabywając nasze towary mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby doskonałej jakości a przy tym mogą Państwo wspólnie z nami troszczyć się o środowisko.

Przemiał i regranulat pvc, który mamy w swojej ofercie jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to tworzywo doskonałej jakości. Przebieg technologiczny obejmuje jak też selekcje a także sortowanie ścinków (rozszczepienie innego rodzaju materiałów od PVC) a także poddanie ich regranulacji. W czasie tworzywo poddawany jest procesowi odgazowania a także usunięciu wszelkich zanieczyszczeń. W swojej ofercie mamy także listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Produkujemy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym w dzisiejszych czasach stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest na dobre połączony z oknem. Listwy takie ułatwiają transport i montaż okien a także zapewniają bardzo dobrą termoregulację i niską przepustowość dźwiękową mieszkań i domów. Ich implementacja zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 28.12.2017 10:18:11)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata