Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Lucerna – agriland.pl

Październik 17th, 2017
Lucerna - agriland.pl

Przedsiębiorstwo Agri Land jest firmą, która funkcjonuje na rynku od 2000 roku. Od początku jej aktywności skupiała się na sprzedaży nasion lucerny, i również produkcji wyspecjalizowanych mieszanek trawy. Cały czas przedsiębiorstwo proponuje klientom jeszcze lepsze odmiany lucerny, dostosowane do warunków panujących w Polsce, za sprawą współpracy z zagranicznymi hodowcami lucerny, jak też z amerykańskim Forage Genetics. Lucerna – nasiona od przedsiębiorstwa Agri Land to trzy odmiany lucerny – legend, legendairy a także perfecta. Odmiany te pochodzą z amerykańskiej hodowli a oprócz tego cechują się wytwarzaniem aż 5 liści, gdzie standardowe posiadają wyłącznie 3. Wszystkie te odmiany osiągają bardzo wysokie plony, co jest bardzo korzystne dla hodowców.

Jedną z wielu ważnych zalet lucerny z hodowli amerykańskiej jest niższa zawartość szkodliwej substancji – saponiny, którą zalicza się do szkodliwych dla zwierząt. Lucerna od przedsiębiorstwa Agri Land może być przeznaczona do bezpośredniego karmienia, ale także na siano, kiszonkę albo sianokiszonkę.

Innym produktem, który proponuje Agri Land są trawy pastewne. W katalogu można odkryć mieszanki traw od ogólnych mieszanek z drobnonasiennymi roślinami motylkowatymi, przez te w wyższym stopniu skupione na poszczególnych odmianach – mieszanki z koniczyną białą, łąkową a także szwedzką. Do wyboru są wciąż mieszanki łąkowe, pastwiskowe, uniwersalne i jednoroczne. Wszystkie te mieszanki mają swoje specyficzne wymagania uprawne a także są przeznaczone pod rozmaite sposoby użytkowania – kośnego, pastwiskowego albo też kośno-pastwiskowego.

Firma Agri Land to rzetelna przedsiębiorstwo, troszcząca się o swoich klientów a także o jakość proponowanych produktów, za sprawą czego jest na pewno godna uznania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 04.04.2018 18:22:18)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata