Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Maskownice na kaloryfer

Luty 27th, 2019
Maskownice na kaloryfer

Wysokiej klasy panele dekoracyjne, ścianki ażurowe, maskownice na grzejniki, to wszystko od firmy 4design. Nasza firma oferuje również panele, których design kierowany jest dla najmłodszych klientów. Literki, dzięki którym można stworzyć napisy, a oprócz tego klocki. Oba warianty paneli w 3D, które lecz i wyglądają kreatywnie, lecz są też kochane przez najmłodszych.

Nasza firma ceni sobie elastyczność usług. Mimo gotowych projektów, jak oraz artykułów w sklepie, nie mamy problemów ze stworzeniem zamówienia na podstawie spersonalizowanego projektu paneli MDF 3d, frontów meblowych MDF a oprócz tego ścianek ażurowych MDF. Produkujemy je na wyspecjalizowanych wysokiej jakości ploterach CNC, po czym dostarczamy je do klienta, powiem więcej montujemy.

Spółka 4design może poszczycić się mianem najtańszych artykułów na rynku. Nie oznacza to w samej rzeczy, że nasze artykuły są gorszej jakości. Włość cena na równości z dobrą jakością, a to wszystko możliwe dzięki temu, że nasza przedsiębiorstwo jest firmą rodzinną.

Pośród paneli dekoracyjnych mamy w eleganckim stylu panele ścienne 3D, a oprócz tego nowoczesne ażurowe panele dekoracyjne, które można powiesić na ścianie lub zamontowania na suficie wraz z opcją podświetlenia LED. Ścianki ażurowe stworzone z paneli dekoracyjnych projektujemy na bazie wymiarów oraz wzorów wybieranych przez klienta.

Nasza firma prowadzi również dowóz własnym transportem na obszarze Śląska oraz Małopolski do miast tj.:

Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Imielin, Zabrze, Tarnowskie Góry, Gliwice, Mikołów, Kraków, Chrzanów, Jaworzno.

Owszem nie to znaczy, że nie nasze artykuły nie trafiają do innych regionów Polski. Rozszerzyliśmy działalność na cały kraj z pomocą zaufanej firmy kurierskiej.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 03.09.2019 00:41:37)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata