Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Media System

lipiec 23rd, 2020
Media System

Przedsiębiorstwo Media System Olsztyn trudni się szeroko rozumianymi instalacjami elektrycznymi dla firm i klientów indywidualnych. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które poprawiają komfort życia i korzystania z obiektów. Poniżej zaprezentujemy kilka popularnych usług, świadczonych przez Media System w Olsztynie.

Instalacje elektryczne to najważniejsza działalność naszej firmy. W ramach tej usługi wyróżniamy projektowanie, wykonanie oraz pomiary elektryczne. Wykonujemy gniazdka elektryczne, oświetlenie uliczne i domowe. W ramach instalacji elektrycznych zwracamy uwagę także montaż alarmów w Olsztynie, monitoringu, domofonów, sieci IT, czy zbiorczej instalacji TV.

Kolejna istotna gałąź naszej oferty to bramy automatyczne w Olsztynie. W ramach tej usługi oferujemy wykonawstwo bram automatycznych różnego typu. Mogą to być bramy skrzydłowe do posesji, bramy rolowane do garażu, czy też bramy przemysłowe. Nasi specjaliści mają niezbędne uprawnienia i certyfikaty do wykonywania bram autoryzowanych producentów, takich jak Nice czy Krispol.

Wśród zyskujących popularność usług wyróżniamy montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – rekuperacją w Olsztynie i okolicach. Tego typu wentylacja zapewnia wysoki komfort w lokalach oraz zmniejsza koszty grzewcze.

Olsztyńska firma Media System to zespół fachowców, którzy kompleksowo sprawią, że Twój obiekt będzie bardziej użyteczny i bezpieczny. Na naszej stronie www odszukasz fotki z realizacji, szczegółowy opis każdej usługi, artykuły branżowe oraz dane do kontaktu. Dowiedz się więcej o nas, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i śledź nasze profile w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 10.07.2021 15:55:42)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata