Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Modelowanie parametryczne Megacad

Czerwiec 19th, 2016
Modelowanie parametryczne Megacad

Nasze przedsiębiorstwo oferuje aplikację do projektowania dla specjalistów z różnorakich branż.

Megacad jest programem , który powstał 1989 roku. Dzięki niemu możemy ustawić interesujące nas parametry modelowania 3D. Na podstawie jednego projektu możemy tworzyć projekty alternatywne. Możemy za jego sprawą opierając się na dwuwymiarowej dokumentacji technicznej stworzyć modele 3D a oprócz tego 2D. Program staje się coraz bardziej powszechny na naszym rynku. Jest dostosowany nie tylko dla projektantów, ale również dla mechaników a oprócz tego konstruktorów.

Dzięki zawartym w nim aplikacjom, takim jak aplikacje do rozwijania blach, tworzenia modeli kinematycznych, projektowania konstrukcji stalowych oraz aplikacje do sterowania obrabiarkami, praca z programem staje się jeszcze bardziej wygodna a oprócz tego przyjemniejsza.

Jesteśmy solidną a oprócz tego rzetelną firmą. Nasze usługi są wysokiej jakości, wykonywane zawsze punktualnie. Jeżeli masz pytania to znaczy wątpliwości, skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.

Oferujemy 30-dniową testową wersję programu Mega Cad, dzieki czemu będziecie mogli Państwo zapoznać się z jego możliwościami przed zakupem pełnej wersji. Program ma bardzo sporo funkcji a oprócz tego jest bardzo uniwersalny, toteż bez wątpienia przyda się w każdej firmie projektowej i nie tylko.

W naszej propozycji znajduje się wersja CAD dla szkół-edukacyjna oraz komercyjna, ale nie różnią się one istotnie. Obie umożliwiają tworzenie dopasowanych do Twoich potrzeb projektów technicznych.Oferujemy audycja MegaCad w następujących wersjach: MegaCAD Lt MegaCAD 2D OEM; MegaCAD 2D; MegaCAD 3D.

Namawiamy do zaznajomienia się ze szczegółowym ich opisem na naszej stronie internetowej megacad.pl oraz do kontaktu z nami.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 24.12.2017 10:04:34)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 18.04.2017 18:45:04)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata