Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Naprawa naczep

Listopad 16th, 2016
Naprawa naczep

Poszukujesz firmy oferującej zabudowy ciężarowe? Idealnie wiesz jak z trudem jest znaleźć sprawdzonego, uczciwego a także rzetelnego fachowca? Kompletnie nie masz pojęcia komu mógłbyś zaufać a także powierzyć to zagadnienie? Jeżeli tak koniecznie powinieneś zapoznać się z propozycją naszej firmy!

Zakład pracy Tramp istnieje na rynku od wielu lat a także dzięki naszemu doświadczeniu, i kadrze doświadczonych pracowników wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, stając się firmą cenioną a także kojarzoną z dokładnie wykonaną pracą.

W naszej ofercie znajdą Państwo zabudowy: skrzyniowe, plandeki, kontenery, izotermy, chłodnie a także lodownie, przyczepy, zabudowy specjalne. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, oferujmy windy a także żurawie, i profesjonalny serwis.

Idealnie zdajemy sobie sprawę z tego jak grunt jest zadowolenie naszych klientów stąd do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy niuans, bacząc, by wszystko było zrealizowane zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi producentów samochodów ciężarowych.

W celu zapewnianienia dobrej jakości naszych usług współpracujemy z partnerami gwarantującymi niezawodność w interesach. Do grona naszych klientów należą dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych, i bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych a także usługowych. Dbamy, by nasi pracownicy byli odpowiednio zorientowani na aktualne nowości a także wymagania stawiane przez rynek stąd zostali oni przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich a także włoskich.

Jeżeli, wskutek tego poszukują Państwo firmy oferującej zabudowy ciężarowe powinno się skontaktować się z nami! Zaufało nam w tej chwili wielu klientów a także każdy z nich wystawia nam wyłącznie pozytywne referencję! Dołącz do nich również a także Ty, a przekonasz się, że współpraca z nami to prawdziwa przyjemność!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 02.09.2017 22:39:29)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 31.01.2018 03:12:40)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata