Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Nawozy dolistne

Kwiecień 24th, 2016
Nawozy dolistne

Zakład pracy AGREKO to funkcjonujący nieprzerwanie od 2000 roku kluczowy a także rzetelny producent nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu lat swoją niemałą wiedzą a także doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO wytwarza różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów tj. m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany ekumeniczny Trasvit, i również dużo innych podobnie popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do zwiększenia plonu a także podniesienia jego jakości. Dodatkowo podwyższają odporność roślin na wszelkiego typu choroby pochodzące od grzybów, a równolegle w dużej mierze ograniczają wpływ suszy na wielkość zbiorów. Nasze nawozy są także nadzwyczajnie uniwersalne, co nadzwyczajnie ułatwia ich aplikacja w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to towary mikroelementowe, które przeznaczone są na początek do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo dokładnie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników niż niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez a także siarka, co w dużej mierze wpływa na lepszą jakość zebranych plonów. Zakład pracy AGREKO stawia na początek na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo prosty rozwiązanie towar ten można zmodyfikować można w łatwy rozwiązanie zmodyfikować a także tym samym zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 21.11.2017 00:40:55)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 16.07.2017 02:31:29)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata