Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Neurologopeda młodzież

Listopad 2nd, 2016
Neurologopeda młodzież

Podstawą działalności Elektrostymulacjapodniebienia.pl są profesjonalne usługi związane z niebolesną elektrostymulacją podniebienia.

Nasze usługi kieruje jak też do osób wymagających stymulowania rozwoju mowy, i osób z opóźnionym rozwojem mowy, mową nosową, afazją, rozszczepem podniebienia, przebytymi operacjami w obrębie jamy ustnej. Realizujemy usługi na najwyższym poziomie, zatem sprostamy oczekiwaniom nawet w największym stopniu wymagających pacjentów. Wykonywana przez nas elektrostymulacja wspomaga leczenie osób z zaburzeniami logopedycznymi. Przez mnóstwo lat naszej działalności zdobyliśmy szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie. Zapoznaliśmy się z wieloma skomplikowanymi przypadkami naszych pacjentów, dzięki czemu możemy stale podnosić standard naszych usług.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów, zatem perfekcyjnie znamy oczekiwania naszych pacjentów. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnych aparatów do bezbolesnej elektroterapii. Umożliwia jego osoba wykorzystanie 40 elementarnych rodzajów prądów oraz szerokie zakresy ich regulacji – drobiazgowo dobieramy parametry do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. O ile zależy Ci na szybkich i skutecznych efektach zalecamy serię 10 zabiegów, 4-5 razy w tygodniu. Zapewniamy wsparcie pooperacyjne oraz kompleksową opiekę. Współpracujemy z Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie.

Mamy rewelacyjne podejście do dzieci, zatem żaden mały pacjent nie będzie musiał obawiać się zabiegu. Zabiegi elektrostymulacji podniebienia realizujemy fachowo i błyskawicznie – czas trwania wynosi około 15 minut.

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną czy też mailową, a odpowiemy na każde Twoje zapytanie.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 21.10.2017 19:21:46)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata