Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Odwiedź miejscowość wczasową Sielpia Wielka, ciesz się Sielpią Wielką

Styczeń 29th, 2017
Odwiedź miejscowość wczasową Sielpia Wielka, ciesz się Sielpią Wielką

Podróżowanie to imponująca rozrywka, wszyscy kochamy odkrywać innowacyjne miejsca i nowe tereny. Nie należy jednak rozbijać domowego budżetu na cudzoziemskie atrakcje, skoro w ojczyźnie jest jeszcze tak dużo cenności turystycznych do odkrycia i ślicznych miejsc do ujrzenia – Sielpia Wielka to jedno z tych najbardziej ponadprzeciętnych. To naturalnie w tym miejscu wolno przeżyć najpiękniejsze wakacje własnego życia. Każdy tu poczuje się wspaniale, ponieważ to miejsce każdego przyjemnie wita! Dla rodzin z dziećmi, dla grup znajomych, a nawet dla wielbicieli czworonogów, bo pieski są u nas także mile widziane.Ośrodek Bartek do którego zapraszamy został tak położony, żeby stworzyć optymalne warunki do poznawania tej miejscowości. Żaden podróżnik nie będzie się tu nudził, a swój raj na ziemi odnajdą tu wielbiciele interesująca natury i Ci, którzy tęsknią za kontaktem z fauną i florą. Relaks, ukojenie, zapach lasu i poczucie swobody – każdy, kto tego poszukuje – w Sielpi Wielkiej to znajdzie!

Tutaj każdy wypocznie i się rozerwie. W Sielpi Wielkiej wolno:

• upajać się szlakami turystycznymi pieszo bądź jadąc na rowerze• odwiedzić doskonałe miejsca takie jak Jaskinia Raj w Chęcinach bądź Góra Świętej Katarzyny• poszaleć w parku liniowym• złowić okazałą rybę• odkrywać smaki w lokalnych restauracjach i kawiarniach• przetańczyć całą noc• skorzystać z sportów wodnych

Zapraszamy wobec tego do Sielpi Wielkiej i do naszego Ośrodka. Bartek – ponieważ tak się zwie, to bezpieczne i przytulne miejsce. Do wyboru dla odwiedzających nas gości są komfortowo wyekwipowane pomieszczenia i domki letniskowe. A że atrakcji nigdy nie ma dosyć zadbaliśmy także o miejsce do tańca i miejsce na ognisko. Przyjedź do nas, ciesz się Sielpią Wielką!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 20.09.2018 14:27:37)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 26.10.2017 06:07:21)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata