Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski w Warszawie

maj 29th, 2014
Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski w Warszawie

Wiele osób nie potrafi dostrzec własnych zalet, przez co tworzy nieprawdziwe mniemanie o sobie. Niska samoocena dotyczy w większości kobiet, jednak nie jest to regułą – niekiedy również mężczyźni mają poczucie niższości i niedowartościowania. Niska samoocena utrudnia w widoczny sposób życie, ponieważ wpływa na interakcje z innymi ludźmi, nastrój oraz postępy w osiąganiu celów. Osoby, które nie są pewne siebie, mają mniej przyjaciół, są częściej przygnębione i zestresowane, a także trudniej im uzyskać to, co zamierzają. W jaki więc sposób można podwyższyć swoją samoocenę?

Pozytywne afirmacje są dobre, ale niekoniecznie muszą zdziałać cuda. Jeśli chcesz wypracować w sobie szacunek do siebie i zadowolenie ze swojego życia, ze swoich decyzji, musisz rozpocząć trening osobowości. Najlepiej poszukać wsparcia specjalisty – psychoterapeuty lub coucha, który pomoże ci nabrać pewności i poczuć satysfakcję z tego, kim jesteś i co robisz. Rozmowa z terapeutą naprawdę może przynieść oczekiwane rezultaty. Profesjonalista wie, jakimi technikami należy działać, by wyrobić swoją wysoką samoocenę. Z dnia na dzień nikt nie jest w stanie uwierzyć w to, że jest naprawdę kimś wspaniałym i wyjątkowym, z kim inni powinni się liczyć i go doceniać. Nie oczekuj więc natychmiastowych efektów. Praca nad własną osobowością trwa tak naprawdę przez całe życie, gdyż nieustannie się rozwijamy, nabywamy nowych doświadczeń, zmieniamy przez lata opinie, zdobywamy nową wiedzę.

Jeżeli z natury jesteś osobą spokojną, introwertyczną, zamkniętą w sobie, na pewno będzie ci trudniej utwierdzić się w przekonaniu o swojej wartości, a więc więcej czasu zajmie ci trening osobowości. Zbawienna może okazać się wizyta u dobrego psychologa. Możesz udać się na wizytę do Ośrodka Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski w Warszawie lub jednej z jego filii na terenie całej Polski. Tam uzyskasz odpowiednią pomoc psychologa i może raz na zawsze pozbędziesz się nękających Cię problemów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 35 (ostatnio: 21.04.2021 00:24:00)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 18.05.2016 08:04:10)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata