Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Pogrzeb

sierpień 26th, 2013
Pogrzeb

Kiedy odchodzi z naszego życia osoba bliska,następuje w naszym życiuokreszadumy. Próbujemy myślećw ten czas o tym, jak w prawidłowy sposób pochować ciało osoby zmarłej.Jest związane to nie tylko z obciążeniamipieniężnymi.Forma pochówku, przewóz ciała, ceremonia kościelna.Całość wymaga dużo czasu i zaangażowania.Wielu nie ma na to po prostu chęci.

Nie mają Państwo czasu i ochoty na to,abyKażdą z wielu z formalnościzwiązanych z pogrzebaniemzrealizować w innym miejscu?Męczy Państwa natłok spraw,którymi, trzeba się w tym okresie zająć?Czy wiedzą Państwo że jeden telefon może to zmienić?

Zakład pogrzebowy „Marcinkiewicz” od (2002 roku|12 lat|od ponad 10 lat|przez dekadę)pełnicałościowe usługi pogrzebowe.Długie doświadczenie w tejbranży sprawiło,że obsługę i jakość usług w naszej firmie realizujemy na najwyższym poziomie.

Posiadamyszerokiemożności w dziedzinie jakim jest transportciała w państwie, jak i w systemie między Państwami.Wszystkieformalności związane z pochowaniem osoby zmarłej i sprawami kościelnymi, warto podkreślić, ze również należą do naszych usług. Możemy zaoferowaćobszernągamęurn i trumienek zróżnicowanych pod kątem materiału, wyglądu,ceny trumny,wszystko będzie zgodne z życzeniem Państwa.Można znaleźć u nas własną chłodnię,dzięki czemu posiadają Państwo pewność,że ciało zmarłego będzie w chwalebny sposób przechowane. Również posiadamy własny dom pogrzebowy i kaplicę,co pozwala na 24 godzinne czuwanie i modlitwę przy osobie, która odeszła z tego świata.Na życzeniezapewniamy Waswiązanki kwiatowe,palmy i wieńce,które możemy dostarczyć pod wskazany adres.Oferujemy usługi grabarskie w przypadku pochowku klasycznego,jak i jesteśmy w stanie zapewnić obsługę w przypadku kremacji ciała.By uroczystościom pogrzebowym nadać bardziej podniosłą formę, dajemy Państwu możliwość zamówienia przez nas zakład orkiestry lub trębacza solowego. Dodatkowo umożliwiamy kredyt kosztów pogrzebu w ramach zasiłku ZUS,KRUS,PZU.

W trosce o wysokipoziomserwis naszych klientów, zakład „Marcinkiewicz” może zadbaćrównież o sprawy związane z formą miejsca pochówku. W zależności od potrzeb i wymagań klienta,jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór krzyży i obudów nagrobkowych. W razie potrzeby potrafimy wykonać także prace przy ekshumacji na terenie całego naszego kraju. Nasze usługi świadczymy na terenie takich miast, jak np.: Wilamowice, Stara Wieś, Pisarzowice, Hecznarowice, Kęty, Bielsko-Biała. Zakład pogrzebowy „Marcinkiewicz” to gwarancja pewności i spokoju.Postaramy się dołożyć wszelkich starań, aby nasza firma w w 100% podołała Państwu oczekiwaniom.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 32 (ostatnio: 06.09.2021 00:00:50)
  • yahoo: 18 (ostatnio: 03.02.2018 08:44:46)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata