Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Pomysł na imprezę urodzinową dla dziecka

Październik 1st, 2015
Pomysł na imprezę urodzinową dla dziecka

Impreza urodzinowa dla dzieci to wyzwanie przed którym stają wszyscy rodzice . Wielu z nich decyduje się na opcje imprezki zorganizowanej przez firmy zajmujące się taka branżą . To fajne rozwiązanie ale też i kosztowe . Organizacja urodzin w mieszkaniu wcale nie musi być ciężkie a już na pewno będzie mniej kosztowne niż wynajęcie firmy. Wystarczy szczypta kreatywnoś ci i odpowiedni impuls który postaram się wam zademonstrować . Do boju rodzice!

Przygotowanie przyjęcia urodzinowego należy zacząć od wyboru gości. Jeżeli dziecko chce zaprosić kolegów i koleżanki to powstrzymaj się i spróbuj nie zapraszać dużej ilości rodziny. Dzieciaki czują się komfortowo w otoczeniu osób które znają. Wymieszanie imprezki dla dzieci ze spotkaniem rodzinnym nie wyjdzie nikomu na dobre.

Po wyborze gości przyszedł czas na zaproszenia. Na zaproszeniu muszą znaleźć się takie informacje jak: adres, godzina rozpoczęcia imprez oraz jej zakończenia. Miłym element jest dodanie planu imprezy. Zaproszenia możesz kupić gotowe lub przygotować je własnoręcznie wraz ze swoim maluchem.

Co podać do jedzenia i picia?. Największy problem organizatora urodzin. Przed skompletowaniem menu skontaktuj się z rodzicami dzieci które potwierdziły swoją obecność i zapytaj o problemy żywieniowe. Jeżeli takie nie występują to masz odpowiednie pole do popisu. Tylko co zaserwować dzieciakom? Fajnym pomysłem jest stworzenie małych kolorowych kanapek które dziecko będzie stanie chwycić w przerwie między zabawami. Jako danie główne możesz przygotować pizze. Każde dziecko lubi pizze. Nie rób jej robić sama. Zrób ciasto a resztę zostaw maluchom. Niech same zrobią sobie swoje ulubione danie. Twoim zadaniem będzie tylko włożenie oryginalnych pizz do piekarnika. W ten sposób złączysz świetną zabawę z czymś bardzo pożytecznym. Dzieciaki na sto procent będą zachwycone.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 22.02.2018 11:45:26)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata