Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Porady Gta 5

wrzesień 23rd, 2012
Porady Gta 5

Porady Gta 5

Wiele sposobów na zarobienie gotówki w GTA 5.

Oprócz wykonywania misji istnieje jeszcze wiele różnych metod na zdobycie kasy.

1. Pomaganie w napadzie.

Gdy podczas gry Gta 5 będziesz świadkiem napadu, podjedź czterodrzwiowym samochodem i pozwól bandytom wsiąść. Gdy złodziejaszki już wskoczą do Twojego samochodu dostaniesz od razu dwie gwiazdki i zacznie gonić was policja. pędź jak najszybciej aby zgubić policjantów. Gdy już Ci się to uda, Twoi rabusie pokażą miejsce, w które będziesz musiał ich zawieść. Za wykonanie tej akcji pobocznej dostaniesz 1000$

2. Gruppe Sechs

zwróć uwagę na vany jeżdżące w Gta 5 firmy ochroniarskiej Gruppe Sechs, które oflagowane są na mapie. W pewnej chwili z vana wysypane zostaną duże ilości kasy, które należy szybko zebrać.

kasę możemy również zarobić goniąc przestępców lub ratując niektóre ofiary, np za zwrócenie kobiecie ukradzionej torebki otrzymujemy 50$.

zwiększaj możliwości swojej postaci

Każda z postaci w Gta 5 posiada 8 różnych umiejętności. Wykonywanie pewnych akcji rozbuduje je bardziej i staną się onebardziej skuteczne. Uprawianie sportów poprawi kondycję fizyczną naszej postaci. Nasz bohater staje się silniejszy co jest bardzo przydatne podczas bójek ulicznych.

Zawieranie kontaktów w Gta 5

Zawieranie kontaktów w GTA 5 odbywa się podobnie jak w poprzednich częściach gry. W Grand Theft Auto V, mechanizm ten został uproszczony. Nie musimy już martwić sięo to aby dbać o kontakt z przyjaciółmi. Rozpoczynając rozgrywkę jakąkolwiek z postaci otrzymujemy paru przyjaciół a także członków rodziny. Naszych kolegów jeśli chcemy możemy odwiedzać w ich kwaterach lub umawiać się z nimi po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Wraz z rozwojem akcji, lista przyjaciół będzie się rozrastać. w trakcie wykonywania różnego rodzaju misji i akcji w Gta 5 będziemy mieli możliwość poznać wielu ciekawych ludzi i budować bliższe relacje. W najnowszej części gry po poznaniu kogoś nowego jego dane będą znajdować się na naszej liściekontaktów. Mamy zatem możliwość spędzenia czasu z kimś sympatycznym np. z dziewczyną.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 65 (ostatnio: 06.05.2021 06:46:04)
  • yahoo: 16 (ostatnio: 25.01.2018 07:45:39)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata