Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Porady od biura rachunkowego w Elblągu

Kwiecień 4th, 2016
Porady od biura rachunkowego w Elblągu

Obecnie nie jest łatwo wybrać biuro rachunkowe. Dużo zależy od tego co konkretna firma oferuje i czy ma odpowiednie kwalifikacje. Dziś wszystko ma znaczenie. Rozpoczynając od filiżanki kawy jakie biuro podaje na spotkaniu do oceny jakości umiejętności i podejścia do klienta. Żaden człowiek nie chce oddawać swoich pieniędzy firmie która nie budzie jego zaufania. Dobrze jest się zastanowić jak wybrać biuro rachunkowe.

Fajna księgowa to taka która posłucha problemu i pomoże. Szkoda że takich na rynku jest coraz mniej. Obecnie styl korporacyjny i sztuczny profesjonalizm dopadł wszystkich. Nie każdy jednak rozumie że mniejsze biura rachunkowe traktują swoich klientów całkowicie inaczej niż te średnie i wielkie.

Wybierając biuro rachunkowe możesz zwrócić uwagę na parę istotnych elementów. Po pierwsze zapytaj czy dane biuro ma Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów. Jest to elementarny dokumentu który informuje o legalności działań biura. Drugim istotnym elementem jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Czyli mówiąc zwyczajnie to znane wszystkim OC. Takie ubezpieczenie to dla klienta pewność że w razie przykrości nie poniesie żadnych większych kosztów. To bardzo cenne bowiem mimo zatrudnienia biura rachunkowego za błędy w rozliczeniu odpowiada podatnik a nie biuro.

Poza kwestiami formalnymi ważne jest to aby biuro traktowało indywidualnie każdego klienta. Dobra księgowa rozumie kto jest jej klientem i jakie potrzeby dany podmiot posiada. Księgowość nie powinna być wykonywana taśmowo. Fundamentem sprawnie działającej współpracy jest odpowiednia relacja której nie da się zbudować od tak.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 18.12.2016 17:25:44)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 22.10.2016 16:13:02)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata