Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Religia

Lipiec 31st, 2018
Religia

Strona lovespeech.pl jest polemiką na temat tego, czym jest wiara oraz kościół, czy wszyscy zostaniemy zbawieni oraz czego Pismo Święte uczy nas o życiu.

Odkryjecie tu niemało cytatów z Pisma Świętego, o których może nawet nie mieliście zielonego pojęcia. Dowiecie się czym jest grzech dla człowieka. Poznacie prawa cielesności oraz psychologii.

Opisane jest tu również, czym jest modlitwa oraz jak do niej podejść. Nakreślone są postaci Boga Ojca, Syna Bożego oraz Ducha Świętego. Wspomniana jest również ciemna strona wiary, czyli diabeł.

Znajdziecie tu również obszerne materiały w formie pdf na temat relacji z Bogiem oraz Duchem Świętym oraz o diable oraz nawiedzeniu przez niego. Ponadto dowiecie się więcej odnośnie modlitw.

Strona powstała z myślą o ludziach, którzy chcą poznawać chrześcijaństwo. Nie ma aczkolwiek na celu obrażać uniżać żadnego innego wyznania oraz nakłaniać do przejścia na drogę katolicyzmu lub też innego odłamu chrześcijaństwa.

Przejrzysty, napisany dużą czcionką tekst, ułatwi czytanie osobom starszym, którzy w szczególności zainteresowani są wiarą. Wszelako strona jest dla ludzi w każdym wieku oraz niezależnym wyznaniu. Przybliża ona Pismo Święte.

W czasach konsumpcjonizmu, kiedy duchowość schodzi na dalszy plan, nauczmy się odkrywać różnorakie prawdy na temat wiary, zdobywać choćby wiedzę, która być może później będzie procentować. Religia oraz kościół to odrębne sfery. Bóg jest bowiem ponad kościołem, więcej jeszcze ponad tradycją.

Szukając swojej świadomości chrześcijańskiej należałoby poznać, o czym mówi Pismo Święte, do czego zachętę znajdziecie w serwisie lovespeech.pl.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 16.06.2019 07:18:54)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata