Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Skrypty php

Listopad 24th, 2013
Skrypty php

Jeśli zakładamy działalność, to z pewnością powinniśmy się zastanowić, nad założeniem strony internetowej. Jestem przekonany, że każdej nawet najmniejszej firmie przyda się owy środek promocji oraz zaistnienia na skalę państwową. Duża grupa osób w ówczesnych czasach używa internetu jako jednego ze środka przekazu informacji, a też do dokonywania zakupów w magazynach internetowych. Jeżeli zdecydujemy się na założenie owej strony, kolejnym zagadnieniem jest – jakie skrypty wybierać, czym się kierować oraz jak użytkownicy będą odbierać naszą stronę internetową.

Darmowe skrypty PHP.Strona internetowa winna być przede wszystkim wizytówką, która przykuje wzrok naszych klientów, bądź też kontrahentów. Korzystając z darmowych skryptów PHP niestety tak nie będzie, ponieważ owe strony nie mają smaku oraz nie posiadają ani odrobiny wyrafinowania. Z pewnością nasuwa Ci się pytanie, dlaczego programiści nie zrobią darmowego skryptu, który rozłoży wszelkie inne strony na łopatki? Odpowiedź jest prosta – skrypty są tak konstruowane aby odpowiadały np. sklepowi motoryzacyjnemu oraz stronie internetowej księgarni.

Płatne skrypty PHP.Z pewnością ten wariant przypadnie do gustu każdej firmie. Za kilkaset złotych możemy mieć stronę, o jakiej marzymy. Programiści będą starali się podporządkować naszym zadaniom, przez co wszystko możemy zrobić samemu (oczywiście z pomocą w tworzeniu skryptów przez programistów). Gwarantuję, że efekt będzie świetny, bo tutaj to tylko my będziemy decydować o systemie strony, podkategoriach oraz poszczególnych odnośnikach. Wspaniałe rozwiązanie dla firm, które nie boją się wyrafinowanej strony internetowej.


Ocena: 2/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 45 (ostatnio: 22.06.2018 13:57:54)
  • yahoo: 19 (ostatnio: 14.02.2018 05:12:14)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata