Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Słupy oświetleniowe

Styczeń 26th, 2016
Słupy oświetleniowe

Wytwórca konstrukcji stalowych, Elmonter z Zagórowa, od przeszło dwudziestu lat zdobywa swą pozycję na rynku krajowym i również zagranicznym.

W zakładach produkcyjnych w Zagórowie i również Michalinowie powstają produkty w trzech grupach asortymentu: oświetlenie (słupy, maszty, skomplikowane systemy oświetleniowe, latarnie, oprawy), energetyka (słupy rurowe i również stalowe dla niskiego, średniego i również wysokiego napięcia, konstrukcje specjalne (pod sygnalizację, pod zasilanie hybrydowe, stalowe konstrukcje odgromowe). Nowoczesny park mechaniczny, nowoczesne technologie, przeszło stu doświadczonych pracowników, wysoki poziom organizacji pracy to zagadka sukcesu Elmontera. Jego produkty są najwyższej jakości, o czym świadczą przyznane certyfikaty. Poza powyższymi rozwiązaniami, Elmonter oferuje także wykonywanie projektów budowlanych oraz konstrukcji wykonawczych dla m.in. reklam i również wież oświetleniowych. W celu uzyskania szczegółów powinno się skontaktować się bezpośrednio z firmą, wybierając jedną z form podanych na stronie internetowej firmy www.elmonter.pl. Na wspomnianej stronie są się także katalogi latarni, opraw oświetleniowych, słupów rurowych konstrukcji oświetlenia drogowego.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo Handlowe Elmonter pracuje zgodnie z normami(PN-M-69009) i również wymogami technicznymi (Certyfikat Zgodności WE nr 1488-CPD-0286/Z), a na swoje produkty daje gwarancję, z której warunkami powinno się się zapoznać w momencie zakupu. Duża konkurencyjność firmy, ciągły rozrost i również doskonalenie, ochrona o każdy szczegół jest jej niewątpliwym atutem i również szansą na dalszym umacnianiu się na rynku konstrukcji stalowych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 30.07.2017 17:12:28)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 18.02.2017 14:27:42)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata