Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Stymulator systemu korzeniowego

Październik 21st, 2016
Stymulator systemu korzeniowego

Polger-Kido zostało założone z myślą sprowadzenia do Polski doskonałej klasy preparatów służących do rolniczej oraz ogrodniczej produkcji roślinnej i również środków kluczowych dla ochrony środowiska.

Marzysz o pięknym trawniku, a na przykład skarpa przed momentem została ułożona lub jest dość trudno dostępna?

Zajrzyj do nas, proponujemy preparat do trawników Bio-algeen Koncentrat w płynie, który jest zawiesiną granulatu Bio-algeen Granulat.

Jak to działa?

Wystarczy wymieszać nasz koncentrat z wodą, nawozem oraz nasionami trawy oraz spryskać taką mieszanką podłoże. Koncentrat posiada niezwykłe właściwości tworzenia w wodzie nierozpuszczalnych struktur, które chronią podłoże przed erozją. Wschodząca trawa praktycznie zaraz puszcza korzenie oraz silne ulewy nie są w stanie zatrzymać tego procesu. Nawet po latach skarpy, na których zastosowano nasz środek wykazują niezwykle wysoką aktywność biologiczną.

Potrzebny Ci jest stymulator systemu korzeniowego?

Owszem, że posiadamy taki produkt w swojej propozycji. Masz już dość strat, które powstają przy przesadzaniu roślin? Nasz środek uratuje każdą roślinę.

Jak to działa?

Bio-algeen Koncentrat do korzeni wykorzystuje się na zasadzie kąpieli korzeni. Koncentrat tworzy na nich półprzepuszczalne membrany, które rozpoczynają tok osmozy, oznacza to przepływu wody w

kierunku o najwyższym stopniu koncentracji jonów, teraz do korzeni, zmuszając je więc do wchłonięcia wody. Dzięki temu| procesowi flora nie doznaje szoku po przesadzeniu.

Zastosowanie preparatu Bio-algeen Koncentrat do korzeni przyspiesza ukorzenienie się rośliny w nowym oraz obcym podłożu.

Nasze preparaty są gwarancją sukcesu.

Sprawdź nas, a nie pożałujesz!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 26.10.2017 00:56:24)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 23.11.2016 03:50:13)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata