Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Systemy przekłuwania uszu

kwiecień 11th, 2022
Systemy przekłuwania uszu

Przyzwoicie dobrana biżuteria to piękne dopełnienie codziennych stylizacji i wyjątkowych kreacji na specjalne okazje. Kolczyki to jeden z tych elementów, które lecz również zdobią ciało, ale również pomagają wyrazić siebie. Jesteśmy firmą sprzedającą światowej sławy sprzęt i akcesoria do przekłuwania uszu, a oprócz tego towary służące do pielęgnacji po wykonanym zabiegu. Współpracujemy z salonami kosmetycznymi, hurtowniami, jubilerami i aptekami. Sprzęt marki Studex® zapewnia szybkie, bezpieczne i bezbolesne zabiegi przekłuwania, a dostępne w naszej ofercie preparaty pielęgnacyjne sprawiają, że sam zabieg migiem staje się mglistym wspomnieniem. Bez bólu, bez powikłań dla czystej przyjemności noszenia kolczyków — tak w skrócie można opisać naszą działalność.

Wszystkie towary sygnowane przez markę Studex® powstają przy użyciu najnowszych technologii i przedtem trafią do naszych partnerów biznesowych, przechodzą przez rząd testów i wymagający bieg kontroli jakości. Za sprawą tego zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość i najbezpieczniejsze towary.

Nasze hipoalergiczne kolczyki to małe dzieła sztuki powstające w zakładzie, w Stanach Zjednoczonych, gdzie usytuowana jest główna lokal firmy Studex®.

Dobrej jakości biżuterię charakteryzuje dbałość o detale. Takie przed chwilą są nasze kolczyki. Wykonane z dobrej jakości materiałów hipoalergicznych, zgodnie z najnowszymi trendami w modzie, sterylnie zapakowane stanowią produkt, który docenią nawet w największym stopniu wymagający klienci.

Wszystkie nasze towary powstają w zgodzie ze normami Unii Europejskiej i U.S. Food & Drug Administration.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata