Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Tanie loty

Czerwiec 25th, 2014
Tanie loty

Spora część osób boi się zwiedzać za pomocą samolotu, drudzy zaś podejrzewają, że jest to ryzykowne. Na przeobrażenie ich spojrzenia nie rzutują dodatnio w ostatnich czasach wypadki – zestrzelenia stalowego ptaka na Ukrainie, oraz niewiadome zapodzianie się z radarów malezyjskiego samolotu. W realiach założenieo ryzyku następującym z szybowania jest chybiona. Podług badań ta droga komunikacji jest jednym z najpewniejszych.

Spora część osób nieprzerwanie głosi, że samoloty z reguły się rozbijają, a by zalecieć do punktu docelowego należy mieć szczęście. Taki styl rozumowania jest po prostu przestarzały. Na przestrzeni lat znacząco zmodernizowano flotę powietrzną, co zaważa na podwojenie bezawaryjności. Linie lotnicze nie posiadają wpływu na zdarzenia losowe, jak zestrzelenie samolotu, czy napaść zbrodnicza. Przy użyciu badań udowodniono, że,iż kierując czterema kółkami posiada się większe możliwości na incydent uliczny, aniżeliby unosząc się w kłębach powietrza parę mil w przestworzach. Co może być pretekstem owego myślenia? Na sto procent podłoże psychologiczne ma tu istotną rolę. Do karamboli aut jesteśmy przyzwyczajeni, na ogół ilość pokrzywdzonych nie przekracza pięciu obywateli. Takie nowiny nie są nawet nadawane przez środki masowego przekazu.

Czym odmiennym jest kolizja samolotowa – o takim zajściu opowie każda krajowa telewizja. Takim nieszczęściom nierzadko partnerują przeolbrzymie liczby ofiar śmiertelnych, a zaledwie piętnaście procent posiada możność przetrwania. Bywają one sporadycznie, jednakże sposób ich przekazywania poprzez stacje telewizyjne, wzbudza u adresata obawę przed fruwaniem.

Powinno się wysondować – czemu godzi się korzystać z samolotów? Przypuszczalnie nie trzeba dodawać, kto żwawiej przemierzy drogę, wóz czy samolot, albowiem to jest jasne. Bezspornie wypada spojrzeć na warunki jakie są oferowane. Przebywając za sterami samochodu będziemy przymuszeni do nieustannej koncentracji na drodze, a towarzysze w aucie posiadają mało miejsca, a dodatkowo obowiązek ciągle przymocowanych pasów może niekomfortowo wpływać na doznania. Pasażer samolotu posiada w okolicach siedzenia WC, dostęp do posiłków jeśli wygłodnieje oraz wygodne miejsce do siedzenia. Częstokroć wylot samolotem może być tańsza niż dwuśladem.

A co do kosztów … W Europie półdarmowe loty oferują nam takie linie jak RyanAir, WizzAir oraz EasyJet. Czasami też i LOT może zszokować sprzedażą promocyjną. Od niedawna trafia się również perspektywa tanich przelotów po Rzeczpospolitej. Ciekawe miejsca w Polsce można ujrzeć już od 33 zł za bilet w jedno miejsce.


Ocena: 4,67/5 (3 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 23 (ostatnio: 09.02.2018 18:37:20)
  • yahoo: 28 (ostatnio: 25.01.2018 03:44:57)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata