Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Telebim na komunię

Luty 23rd, 2017
Telebim na komunię

Sintel Multimedia jest działającą w całej Unii Europejskiej firmą dostarczającą dobrej jakości sprzęt audio i video do zapewnienia oprawy imprezom sportowym, wydarzeniom kulturalnym, religijnym czy naukowym, konferencjom a oprócz tego w e-sporcie.

W swojej propozycji posiadamy telebimy diodowe zewnętrzne o wymiarach 6m x 4m, 5mx3m, 5mx4m, 4mx3m, 3mx2m, jak i telebimy diodowe na przyczepach mobilnych, telebimy diodowe wewnętrzne LED SMD, a w dodatku ekrany projekcyjne, konferencyjne i eventowe projektory multimedialne, sprzęt nagłaśniający, telewizory plazmowe, LCD czy LED. Słowem wszystko, iżby zagwarantować najwyższej jakości oprawę audio-wizualną, dopasowną do Państwa potrzeb i upodobań. Realizujemy najem telebimów led firmom i osobom prywatnym razem ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, między innymi z systemem sms do, na przykład, konkursów z nagrodami, głosowania albo masowej wysyłki wiadomości. Wszystko to po to, iżby zagwarantować kompleksowe i rzetelne usługi na miarę Państwa wymagań. Hołdujemy zasadzie, że Państwa ukontentowanie jest dla naszego przedsiębiorstwa najważniejsze!

Swoją ofertę dedykujemy także do barów, pubów i restauracji a oprócz tego innych instytucji, chcących zagwarantować sobie sposobność emitowania wydarzeń sportowych każdego poziomu – od okręgowych zawodów po mistrzostwa świata – na dużym ekranie. Porządny telebim strefa kibica także mieć powinna, a nasza przedsiębiorstwo gwarantuje najlepsze. A nic tak nie jednoczy rodaków jak wspólne oglądanie zmagań zarówno narodowej reprezentacji, jak lokalnej drużyny w drodze do zwycięstwa.

O ile szukacie Państwo telebimów i akcesoriów najlepszej jakości w rozsądnej cenie dla uświetnienia swojego przedsięwzięcia- zachęcamy do kontaktu z przedsiębiorstwem Sentinel Multimedia.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 15.05.2018 03:07:37)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata