Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Terapia Małżeństw

listopad 17th, 2013
Terapia Małżeństw

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną o psychoterapii relacji. Wraz ze zmnianami społecznymi i wyłanianiem się nowych struktur i form związków i małżeństw oraz rewizji modelu rodziny i małżeństwa coraz więcej uwagi skierowane jest na procesy, które wpływają na intymne relacje. Strona psychologia par jest jedną z wielu, które opisują – w takiej czy innej postaci – zagadnienia związane ze związkami. Odpowiada tym samym na rosnące zainteresowanie tematem relacji międzyludzkich, szczególnie o tym najbardziej intynym charakterze.

Jest jednak wyjątkowa nie tylko dzięki swojej merytorycznej zawartości – wpisy tworzone są przez zawodowych psychoterapeutów i dotykają wielu dziedzin, które są powodem radości lub trudności życia w związku, takich jak umiejętności komunikacyjne, czy role, jakie partnerzy w relacji obejmują – serwis doczekał się uznania również dzięki swojej oryginalnej formie. O psychologii par pisze między innymi to ogłoszenie. Strona używa nowoczesnych technologii HTML5, CSS oraz SVG do prezentacji wpisów w responsywnym układzie wizualnym. Dzięki typografii @font-face i wektorowym ilustracjom jest niezależna od wielkości ekranu użytkownika – od urządzeń mobilnych do ekranów hi-res.

Zobacz stronę

To dobry momemnt, żeby poczytać wpisy na stronie szczególnie o „kontakcie”, „samotności”, „uzależnieniach”, i innych tematach obserwowanych z perspektywy psychologii i psychoterapii. Strona umożliwia udział w dyskusji, która odbywa się również na facebooku. Goście serwisu w większości dzielą się swoimi uwagami za pomocą fanpejdża, ale coraz więcej osób komentuje również poszczególne wpisy na stronie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 24 (ostatnio: 27.06.2021 02:14:51)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 13.08.2017 16:15:44)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata