Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Toczenie cnc

Styczeń 17th, 2016
Toczenie cnc

METALKO to fachowa i solidna spółka, która istnieje na naszym rynku od 1992 roku i oferuje swoim klientom profesjonalną obróbkę skrawaniem cnc w niebywale rozsądnej cenie. METALKO prawdopodobnie pochwalić się nie tylko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, ale także nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki któremu prawdopodobnie podjąć się nawet najtrudniejszych i w największym stopniu skomplikowanych zleceń.

Jeśli ciekawi Państwa precyzyjna analizowanie skrawaniem cnc, to jeszcze dziś powinni Państwo odwiedzić stronę metalko.com.pl i precyzyjnie zapoznać się z najnowszą propozycją firmy METALKO.

Należałoby napomknąć również i o tym, że przedsiębiorstwo METALKO oferuje rewelacyjne wykładziny ceramiczne, wyjątkowe wykładziny z laminatu, niezawodne powłoki ebonitowe i gumowe i również multum innych kompensatorów gumowych. Firma ta specjalizuje się także w regeneracji armatury przemysłowej, naprawie sprężarek i również kompleksowych usług w zakresie obróbki plastycznej stali.

Firma METALKO to także ośrodek szkolenia spawaczy, który cieszy się bardzo dobrą opinią i wieloma ukontentowanymi kursantami. Więcej informacji o firmie, pełną ofertę usługową i również referencje mogą Państwo wydobyć na stronie metalko.com.pl.

Wpierw powinni Państwo precyzyjnie sprawdzić usługi w zakresie obróbki plastycznej stali, innymi słowy cięcie laserowe, gięcie, lub zwijanie blach. METALKO jako jedna z niewielu firm w kraju oferuje bardzo dokładne cięcia plazmowo-tlenowe nowoczesną maszyną Tru Laser 3040 L32 TRUMPF. Przybory ten pozwala krajać stal nierdzewną do 15mm, aluminium do 10 mm, a stal węglową do grubości 20mm.

METALKO realizuje swoje usługi nie tylko dla klientów krajowych, ale również dla takich krajów jak np. Szwecja, Niemcy, Norwegia, USA, czy Szwajcaria.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 04.05.2018 20:44:48)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 31.01.2018 06:00:08)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata