Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Transport Austria

maj 14th, 2014
Transport Austria

Wyjątkowo precyzyjny transport międzynarodowy towarów, który wykonujemy rzetelnie to nasza główna usługa. W przeciwieństwie do komunikacji rzecznych nie mamy ograniczeń. W związku z tym jest to jedyne dobre rozwiązanie. Dostarczamy różnorodne wyroby z takich Państw jak: Anglia i Węgry. Nowoczesne ciężarówki to nasz wyjątkowy atut. Inwestujemy także w naszą drużynę. Działalność jest od 1996r. Kompleksowa oferta zawiera przede wszystkim transport naczepy. W naszej branży jesteśmy fachowcami dlatego oferujemy usługi spedycyjne; dokładniej chodzi o spedycja międzynarodowa.

Jak pisaliśmy jeździmy po różnych krajach jednak nasza największa z oferty domena to transport Ukraina i dużo tam jeździmy.

Załoga jest ciągle uczona ekonomicznej jazdy. Do dyspozycji zestawy przestrzenne, nienaganna opinia partnerów. Dążymy aby nasze usługi były niezawodne. Europejski przemysł narasta, powoduje to ogromny popyt na transport towarów. Inne rodzaje transportu nie są uniwersalne, dlatego polecamy transport lądowy. Ciągle doskonalona komunikacja, dużo autostrad to lepszy transport! Sprawdź nasze spedycje. Państwa rozwijające się współpracują z nami i popyt na transport ciągle rośnie ale MaxTrans posiada duże doświadczenie. Jesteśmy od 1996r na rynku. Przeszło 20lat to także duże poznanie rynku. Korzystne umowy i terminowe dostawy to nasz atut. Nawet niekorzystnych warunków pogodowych również przewozimy ładunki.

Wypożyczalnia aut osobowych to unikatowa taka usługa w Mielcu; to wszechstronne modele samochodów. Oferujemy m.in. samochody czerwone. Wyjątkowe rozwiązania.

Serwisujemy nasze pojazdy dlatego nie sprawiają problemów. Po zdaniu samochodu należy uzupełnić paliwo na max i skontrolować wewnątrz. Do dyspozycji Klientów dodatkowo foteliki dla dzieci i ogumienie zimowe. Kompleksowy pakiet ubezpieczenia. Posiadamy także przyczepy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 24 (ostatnio: 27.07.2021 11:20:44)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 25.05.2017 20:18:23)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata