Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Transport ciężarowy

Lipiec 13th, 2017
Transport ciężarowy

Szukasz firmy transportowej, która przewozi towary do Szwajcarii, Niemiec bądź Włoch? Jesteś we właściwym miejscu! TWD Logistic to polska firma, która operuje właśnie w tych państwach, i również wielu innych.

Właścicielami tej zasłużonej już firmy transportowej są Agnieszka Otto i Marek Niżankiewicz, oznacza to ludzie, którzy o logistyce a oprócz tego spedycji wiedzą raczej wszystko.

Personel TWD Logistic dba o każdy detal związany z transportem danego towaru a oprócz tego cierpliwie realizuje swoje obowiązki a oprócz tego zadania. Potwierdzić to mogą niewątpliwie klienci, którzy chwalą indywidualne a oprócz tego rzetelne podejście do każdego zamówienia.

Największe rozeznanie TWD posiada w Szwajcarii. Poza transportem artykułów do tego kraju, firma jest w stanie pomóc w realizacji odpraw celnych a oprócz tego wszystkich rzeczy z tym związanych. Jest to możliwe dlatego, gdyż TWD współpracuje z agencjami celnymi na terenie Szwajcarii już od wielu lat. Opróćz tego, firma może poszczycić się długoletnią współpracą ze znanymi eksporterami a oprócz tego importerami i z doświadczonymi spedycjami krajowymi a oprócz tego zagranicznymi.

TWD Logistic działa w całej Europie, lecz preferowanymi kierunkami są takie państwa jak Węgry, Austria, Słowenia, Chorwacja a oprócz tego wspomniane wyżej Niemcy, Szwajcaria a oprócz tego Włochy.

TWD to głównie definicja szybkiej dostawy przewożonych ładunków i doświadczona a oprócz tego wysoka klasa wykonywanych usług. Co więcej firma gwarantuje stały kontakt z kierowcą a oprócz tego sposobność monitorowania przewożonego towaru.

TWD Logistic Sp. J. swoją lokalizację posiada w Gliwicach przy ul. Kościuszki 1c. Więcej informacji można zdobyć na stronie internetowej www.twdlog.pl bądź na oficjalnym profilu na Facebooku.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 03.11.2018 00:49:30)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata