Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Transport zwłok – Apokalipsa

Kwiecień 19th, 2017
Transport zwłok - Apokalipsa

Przedsiębiorstwo Apokalipsa przez przeszło dwadzieścia pięć lat swojego istnienia, zebrała ogromne doświadczenie w zakresie usług pogrzebowych. Za sprawą tego podejmie się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych klientów trudny czas, w następstwie tego nasza pomoc jest wszechstronna a oprócz tego kompleksowa, żeby do granic możliwości ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalizacja firmy Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się sprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim a oprócz tego niemieckim, są do dyspozycji klienta 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszelkich formalności zarówno na terenie naszego kraju, jak a oprócz tego poza jego granicami, gdyż działają na stałe w kilkunastu krajach na całym świecie. Sprowadzenie zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, a także drogą lotniczą a oprócz tego morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się wyłącznie z nowoczesnych samochodów, przystosowanych do przewozu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w bezawaryjne agregaty chłodnicze.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, także za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, a także dowolnych instytucji a oprócz tego organizacji.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa zapewnia swoim klientom spełnienie wszelkich wymogów sanitarnych a oprócz tego prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona swoje usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Zakład pracy oferuje także trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 07.11.2017 09:00:17)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata