Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Trwała depilacja laserowa opole

czerwiec 13th, 2021
Trwała depilacja laserowa opole

Trudno ukryć, iż depilacja włosów na ciele jest długotrwała oraz bolesna. Na szczęście w dzisiejszych czasach dostępne są nowoczesne, szybkie oraz – co najistotniejsze – trwałe formy zwalczania niechcianego owłosienia.
Czym jest depilacja laserowa?
Depilacja laserowa działa na zasadzie podgrzewania cebulki włosa poprzez strugę światła emitowaną poprzez odpowiedni laser. Energia wytwarza się podczas kontaktu światła z melatoniną zawartą w cebulce oraz doprowadza do nieodwracalnego uszkodzenia cebulki.
Przebieg zabiegu
Depilacja laserowa Opole oraz w wielu innych miastach zwykle poprzedzona jest poradą, w trakcie której kosmetolog robi wywiad, ocenia stan cery i włosów oraz dopasowuje na bazie tych danych parametry zabiegu.
Podczas konsultacji obszar zabiegu naświetlany jest laserem. W zależności od charakterystyki włosa oraz wyglądu cery oraz wielkości powierzchni poddanej zabiegowi może on trwać od paru do chociażby kilkudziesięciu minut.
Po zabiegu bardzo istotna jest właściwa opieka cery. Nie wolno miejsca poddanego zabiegowi opalać ani stosować żadnych substancji podrażniających, w tym mydła i dezodorantu. Zakazane jest także używanie retinolu w każdej postaci; doustnej lub w formie kremu.
Kilka dni po zabiegu może utrzymywać się podrażnienie oraz zaczerwienienie cery, które samoistnie ustąpi.
Zabiegi należy przypominać co 6-8 tygodni aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata