Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Tynk ciepłochronny

Kwiecień 17th, 2016
Tynk ciepłochronny

Firma ETG trudni się produkowaniem ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W aktualnych czasach energooszczędność stała się kwestią wystarczająco istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najlepszych efektów przy produkcji różnego typu tynków.

Cienkowarstwowy tynk do gazobetonu posiada świetne właściwości termoizolacyjne. Zaprojektowany jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Najbardziej opłacalna warstwa powinna mieć około 5-7 mm. Łatwo tworzy dekoracyjną warstwę typu baranek. Znakomicie spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną a także akustyczną. Świetnie chroni przeciwnie wilgoci. Gładź do gazobetonu to bezpieczna a także linia w użyciu zaprawa. Zapakowany jest w sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi a także zwiększają o 40% serdecznie w środku pomieszczeń.

Gładź renowacyjny po mistrzowsku nadaje się do odnowy a także zabezpieczania budynków mających znaczenie historyczne. Pozwala uchować oryginalną strukturę budynków a także ich naturalny wygląd. Gwarantuje ochronę przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych a także sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Wysoka jakość zaprawy gwarantuje realizacja pożądanych efektów.

Wszystkie towary sprzedawane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych a także rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich używanie również wewnątrz budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci a także co więcej zabezpiecza ścianę.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 08.12.2017 01:41:49)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 07.02.2017 02:34:27)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata