Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Ubezpieczenia oc Gdańsk Morena

Czerwiec 23rd, 2016
Ubezpieczenia oc Gdańsk Morena

Firma Intraplus.pl to biuro ubezpieczeń oferujące ubezpieczenia dla klientów indywidualnych a także firm, na dogodnych warunkach. W ofercie firmy znajdują się ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia zdrowotne a także na życie, ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, mini casco, szyby a także auto pomocy), ubezpieczenia rolnicze, ubezpieczenia turystyczne a także sporo innych form ubezpieczenia, dostosowanych do potrzeb w zasadzie każdej osoby lub instytucji. Niezależnie od usług typowo ubezpieczeniowych, biuro oferuje także pomoc prawną obejmującą m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowania lub asystę przy serwisie powypadkowym pojazdu. Dzięki temu oferta biura jest pełna a także jego klient nie musi się niepokoić o sprawy ubezpieczeniowe na każdym etapie załatwiania formalności

żeby skorzystać z oferty biura, wystarczy napisać wiadomość online lub też zadzwonić pod numer telefonu zawarty na stronie internetowej. Znajdujący się pod nim agent ubezpieczeniowy jest w stanie udzielić kompetentnej pomocy w wyborze oferty bez zarzutu dostosowanej do konkretnego przypadku. Osoby mieszkające na obszarze Gdańska mogą także odwiedzić biuro położone przy ul. Myśliwskiej 33D, lokal 74. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00 a oprócz tego w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Biuro ubezpieczeniowe Intra Plus funkcjonuje na rynku w tym momencie od 25 lat. Dzięki sporemu doświadczeniu posiada ono sprawdzonych klientów zarówno na rynku lokalnym, jak a także na rynku ogólnopolskim. Współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin sprawia, że oferta ubezpieczeniowa jest skonstruowana niemal nienagannie, skoro uwzględnia wszystkie oczekiwania ubezpieczonych osób.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 13.06.2017 06:27:55)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata