Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Udane grillowanie każdego dnia

marzec 27th, 2013
Udane grillowanie każdego dnia

Udane grillowanie każdego dnia z Broil King

Znając wymagania naszych klientów, w firmie Broil King projektuje się grille ogrodowe z myślą o sprostaniu ich potrzebom i oczekiwaniom. Każdy lubi spotkania w rodzinnym gronie i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi przy wybornym posiłku. Niezależnie od tego, czy pieczesz hamburgery czy antrykot, grille węglowe firmy Broil King uczynią Cię prawdziwym maestro kuchni.

Palniki o najwyższej jakości wykonania i działania objęte są pięcioletnią gwarancją. Ze względu na trwałość i precyzyjną kontrolę temperatury, użytkownicy bez wątpienia docenią zastosowanie tych wydajnych palników gazowych wykonanych ze stali nierdzewnej.

Serce grilla, czyli piekarniki firmy Broil King wykonane z odlewanego aluminium lub stali nierdzewnej są niezrównane pod każdym względem. Tylko najlepsze grille ogrodowe umożliwiają precyzyjną kontrolę temperatury. Odporne na działanie korozji piekarniki gwarantują równomierne utrzymanie ciepła, dzięki czemu steki pozostają soczyste, a warzywa zachowują idealny smak. Grille Gazowe Broil King umożliwiają przygotowanie nawet najbardziej wyszukanych deserów.

Rewolucyjna technologia Dual-TubeTM polega na wykorzystaniu wewnętrznej rury pomagającej w równomiernym rozprowadzaniu gazu na całej długości. Dzięki temu wysokość płomienia jest taka sama z przodu, jak i z tyłu. Umieszczając w rurze o większym przekroju rurę o mniejszej średnicy, w grillach Broil King udało się znacznie udoskonalić wydajność grillowania w porównaniu do innych palników rurowych.

Ruszty żeliwne stosowane w grillach węglowych Broil King to unikalne rozwiązanie, które wyróżnia te urządzenia do grillowania na tle konkurencyjnych produktów. Ponieważ ruszty są dwustronne, miłośnicy grillowania otrzymują jeszcze bardziej uniwersalne narzędzie. Po pierwsze, ruszty wykonane są z żeliwa o dużej gęstości, dzięki czemu utrzymują ciepło lepiej niż inne materiały. To z kolei pozwala szybko grillować mięso, aby zachowało soczystość. Drugim niezwykle funkcjonalnych rozwiązaniem jest to, że jedna ich strona jest szersza i posiada specjalne rowki, w których zbierają się soki do aromatyzowania mięsa. Po odwróceniu rusztu na drugą stronę, użytkownik odkryje funkcję pozwalającą przyozdobić przyrządzane mięso idealnym wzorem typowym dla restauracji specjalizujących się w stekach.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 28 (ostatnio: 11.08.2021 22:21:06)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 21.03.2016 17:10:05)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata